Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Polsko - Gliwice - Varování před 5G sítí i pro Čechy...

V Gliwicích proběhlo měření intenzity signálu telekomunikačních sítí bez vědomí jejich majitele, který jej tak nemohl dopředu upravit - snížit.

  • polsko-gliwice-varovani-pred-5g-siti-i-pro-cechy

(Pozn.: Povinností kontrolního úřadu je měření dopředu oznámit. Operátoři tak mají čas na snížení intenzity signálu na normovou mez. Měření tak může být ovlivňováno v neprospěch v okolí vysílačů žijících obyvatel. Po měření může být signál opět uveden na stejnou hodnotu jako před měřením.)

Měření proběhlo na podnět lidí bydlících v blízkosti vysílače, když si uvědomují, že je zde mnoho, co mají rakovinu a jiné nemoci, které mohou být způsobeny právě vlivem takto šířeného signálu.

Ve videu hovoří doktor (a nejen on) z onkologického oddělení, o nárůstu rakoviny mezi lidmi a domnívá se, že je to způsobeno právě vlivem emisí rádiového záření na lidský organismus. (stopáž ve videu: 4´02´´- 4´48´´ + 9´ 06´´- 10´ 24´´ + 12´ 20´´ - 13´43´´ ).

Ve videu jsou ukázány také zprávy -studie- (stopáž ve videu: 1´53´´+ 2´16´´ + + informace o americkém výzkumu 10´ 24´´- 10´ 51´´ + 13´44´´ - 16´54´´), ukazující, jak intenzita signálu může ovlivnit lidské zdraví.

Americký vědec rovněž potvrzuje (“a jeho 160 kolegů”) o škodlivosti GSM záření na lidský organismus.

Limitní hodnotou - riziko - pro vznik rakoviny, je záření o síle 100 uW/m2, (stopáž ve videu: 10´52´´+ 2´16´´ + informace o americkém výzkumu 10´ 24´´- 12´ 17´´)

A při měření z různých míst s výhledem na vysílač bylo naměřeno překročení této hodnoty (100 uW/m2 - možnost pro počínající vznik rakoviny) - cca 2300-3800x=230 000 -380 000 uW/m2...

V dokumentu se říká, že pokud se intenzita smogu pohybuje kolem 10 000 uW/m2 je možnost vzniku choroby-rakoviny, anebo jiné nemoci s radiací spojenou - skoro 100%.

Vláda Pl uvažuje, a podobně i ta naše, že pro zavedení 5G sítě zvedne normovou hodnotu GSM záření na 10 000 000 uW/m2.

Ve videu je pak k jeho závěru konstatována pohroma pro nás občany (16´55´´ - závěr) a výzva pro vládu Polska, aby zabránila výstavbě 5G sítě na území Pl.

Z uvedeného je zřejmé, že 5G sít je síť, která podle studií má velmi negativní vliv na zdraví lidské populace (zakázalo ji Japonsko a nyní již i v Anglii). Kdy tento elektromagnetický signál rozkmitá lidské buňky, které také kmitají na jisté frekvenční úrovni. Tím dojde k jejich (zjednodušeně) "převibrování", které bude mít vliv na lidskou imunitu a schopnost se přirozeným způsobem léčit a bránit nemocem.

A závěr z mého pohledu?

Čím více "jinak rozkmitaných lidí", tím více potenciálních pacientů = odběratelů farmaceutických drog a léčebných procedur, majících za cíl parazitovat na lidské nemoci a devastovat obranyschopnost lidské populace.

Pravdou je, že zde hovoříme jen o hmotných projevech frekvenčních vln na lidský organismus. Ovšem nevíme, jak toto záření může ovlivnit naše jemně hmotná těla a k jakým škodám u nás na této úrovni může dojít při dlouhodobém vystavení se tomto záření. Protože i náš Duch je vibrace. Zde již ale začíná jiná kapitola a pravděpodobně i jiný stupeň totalitního ovládání mysli a lidské populace na planetě Zemi,

PA vr.

---

Video je shlédnutí na YTB zde: https://m.cda.pl/video/320333647

Další videa o vlivu záření na lidský organismus jsou pak na YTB Elektromagnetyczny Świat Nowotworów zde

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře