Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Normální chlap.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den všem čtenářům CFP. Po delší odmlce se vracím s něčím moc hezkým a úsměvným. Myslím si, že je dobré a nutné mít ze života radost. Proto je dobré dnešní dobu opravdu hodně, ale hodně odlehčit. Od mé kamarádky Jezinky – dobré to čarodějky a bylinkářky, mi přišel mail, s jehož obsahem Vás nyní rád seznámím.

Jak jsem ale napsal. Je to – z mého pohledu - něco pro pobavení a radost. Odvedení myšlenek od BRE-xitu a CZEch-xitu. Od nadávek a vulgarit, kterými se častují naši poslanci v parlamentu. Odvedení myšlenek od okolního marasmu, co je nám dáván za vzor.

Doufám, že Vás všechny řádky níže opravdu pobaví. A pokud ne??? No, co už. Takový je život. Kdo chce, ten se usmívá a směje. I malým drobnostem. Někdo se tedy od srdce zasměje a někdo se bude škaredit. Taková je dualita. Ale popravdě.

  • normalni-chlap

 

Zdravý je ten, kdo se směje. Proto je moc fajn si život užívat a mít radost i z drobných radůstek, které nám jej zpříjemní a udělají nám jej tak trochu i lehčí. Vždyť radost a ne starost, by měla být cílem našeho pozemského snažení.

Takže, konec psaní a mého povídání. Pojďme k něčemu opravdu příjemnému, majícího za cíl Vás všechny – muže i ženy – pobavit. Vykouzlit Vám úsměv na rtu, abyste opět a zase měli, po mnohých útrapách, v rukou dobrou, nejlépe srdcovou, kartu. J

Hezký slunečný a usměvavý den Vám ze srdce přeje

V. Suchý

-------------------

Rubrika PORADNA pro mládež Simona Laňková: Kde mám sehnat normálního chlapa?! Simono, děkuji za dotaz. Jakožto zralá žena cítím morální povinnost se ho ujmout. Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života. Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže. Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis. Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap. Pokud nechcete zůstat sama jako poslední vokurka v láku, je nutno si připustit, že když chcete chlapa, musíte s ním vzít do svého života i balíček drobných hnusůbek, které vás nejspíš budou ze začátku dost iritovat. (z lat. irritare - popuzovat, rozčilovat, znervózňovat, dráždit.) Zkrátka - bude vás to srát tak, že budete mít tendence přehlížet, respektive spíše vůbec nevidět baliček těch pozitiv, které s sebou chlap do života nepochybně také přináší.

Může to být například něha, sex, podpora, zázemí, sex, humor, fyzická i psychická pomoc, sex, technický mozek, sex, analytický mozek, schopnost zachovat klid v kritické situaci, sex...

Většina těchto výhod u chlapa plyne z toho, že disponuje stabilním hormonálním systémem, který vy nikdy mít nebudete. A stejně tak, jako on nepochopí, proč před menstruací vaříte v 7 hrncích

(PROTOŽE PROSTĚ PROTO), vy nikdy nepochopíte, jak může být tak klidný, když vám zatéká do obýváku.

Simono. Neztrácejte naději a chuť do života a hledání toho... PRAVÉHO. Z vašeho hlediska nebude normální. Ale pokud to bude ten pravý, bude vás milovat takovou, jaká jste. Nervózní, často rozladěná, občas opupínkovaná, náročná, marnivá, neustále hovořící, nelogická, neschopna správně vyhodnotit naprosto přehlednou situaci na křižovatce, plačtivá a dokonce, i když budete trošku tlustá.

PS: Hlavu vzhůru, chlap je totiž tak trochu zvířátko. V některých jednotlivostech dá se docela dobře vycvičit a při dobrém zacházení s ním budete mít život jako Vánoce. Šťastný a veselý.

Facebook komentáře