Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zákony proti stalkingu jsou často zneužívány

Zákony, které brojí proti stalkingu, mají tendenci ničit naši zemi i Evropu z demografického hlediska. Postupně se tedy vytváří hon na čarodějnice, navíc přehnaná emancipace feministek škodí původním...

  • zakony-proti-stalkingu-jsou-casto-zneuzivany

Zákony, které brojí proti stalkingu, mají tendenci ničit naši zemi i Evropu z demografického hlediska. Postupně se tedy vytváří hon na čarodějnice, navíc přehnaná emancipace feministek škodí původním národům. 

 
A proto se nedivme, že nebude na důchody, neboť hospodaření státu a demografická skladba obyvatelstva jsou totiž spojené nádoby. Právě demografickou skladbu dlouhodobě zanedbává náš stát na politickou objednávku Evropské unie a prohnilého západu.
 
Bohužel marasmus vítězí, z komárů se najednou dělají velbloudi, zákonné potírání stalkingu tedy může býti zneužíváno v téhle sexistické době. Vychovávat děti v tradičních rodinách je víc a víc nepopulární, proto sankce aneb cesta k zániku původních národů.
 
Bohužel křesťanské církve podporují současný režim, jim je úplně jedno, že dochází k rozbíjení tradičních rodin již od zárodku. Vždycky jsem věřil, že láska překoná nástrahy a problémy, ale dnešní doba to dává sežrat vlastencům a zodpovědným lidem.
 
Každé zaujaté zakňučení se bere vážně, stejně tak udávání - na to může být český národ hrdý. On je totiž více papežtější než celá Evropská unie, jež nám způsobila hospodářské a demografické problémy.
 
Zákony proti stalkingu jsou tedy zbytečné, fiflenózní a feministické. Musejí být odstraněny z důvodů přebytečnosti a naivity. Česká republika, Evropská unie a OSN nesmějí naletět feministickým bludům. Národní a mezinárodní politika musí razit cestu k vyspělosti, prosperitě, k zakládání a žití tradičních rodin, aby opět byly populární v občanské společnosti.
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře