Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Žádost na pana prezidenta, aby odvolal vládu A. Babiše

Hodnocení uživatelů:  / 25
NejhoršíNejlepší 

V Praze dne 18. 4. 2021

Vážený pane prezidente,

obracíme se na Vás s velmi naléhavou žádostí o okamžité odvolání premiéra a vlády, což je nejen Vaše ústavní právo, ale v současné situaci i Vaše neodkladná povinnost, pokud nechcete být i Vy sám odpovědný za zatažení naší země do války s Ruskou federací.

  • zadost-na-pana-prezidenta-aby-odvolal-vladu-a-babise
  • zadost-na-pana-prezidenta-aby-odvolal-vladu-a-babise

O českých tajných službách i Vy dobře víte, že jsou jen filiálkami zpravodajských služeb NATO a CIA. Naše vláda a většina stran v parlamentu v těchto dnech sehrávají roli aktivních užitečných idiotů při formování infomačního pole protiruských nálad.

Ovšem pozor, v posledních volbách roku 2017 volilo pouze 61 % voličů. To znamená, že volilo jen 5 milionů lidí z celkového počtu 8,5 milionů. 3,5 milionů lidí nemělo koho volit, protože jiné – než systémové strany – neměly a nemají přístup do mainstreamových médií, aby je seznámily se svým programem.

A na základě těchto pouhých 61 % voličů vznikla současná menšinová vláda, která ale nyní podniká kroky ke zničení naší země! Bohužel většina stran v parlamentu ji v tom sebevražedně podporuje!

Citujeme nyní z tiskového prohlášení Volného bloku ze dne 17. 4. 2021, se kterým se plně ztotožňujeme: „Vyšetřování výbuchu ve Vrběticích prokázalo řadu porušení předpisů při skladování munice a vytažení ruské karty v předvečer možného ozbrojeného konfliktu mezi bývalou Ukrajinou a Ruskou federací, jsou jasnou mediální manipulací, kterou páchá Babišova a Hamáčkova vláda na občanech České republiky na přímý pokyn velení NATO. Obáváme se, že tuto situaci využije k nastolení stanného práva a k odsunutí nebo úplnému zrušení voleb v České republice.“

Navíc dne 16. 4. 2021 došlo k velmi sprosté provokaci vůči Ruské federaci, kterou organizovala skupina Kaputin. Policie ČR ale jen přihlížela a nezabránila jednání, které podněcovalo k nenávisti vůči Ruské federaci.

Proto Vás naléhavě žádáme, pane prezidente, o okamžité odvolání premiéra a vlády a o jmenování nové vlády odborníků, kteří ovšem nebudou jen ubohými poskoky Evropské unie a NATO, ale budou hájit mír a suverenitu naší země.

S přesvědčením Vašeho správného státnického rozhodnutí Vám zasíláme tuto naléhavou žádost.

S pozdravem

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Facebook komentáře