Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vláda dala naši zemi Evropské unii k pokusům na lidech!

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Nouzový stav je nutný pro podávání vakcín, neboť jejich použití zakazuje přímo směrnice EU. 

V České republice a na Slovensku aktuálně probíhá závěrečná fáze klinického testování vakcín na COVID-19, a proto je nezbytná existence nouzového stavu. Nebýt nouzového stavu, použití vakcín COVID-19 s obsahem GMO zakazuje samotná EU!
Výjimka se navrhuje uplatnit pouze na období, během kterého se situace způsobená onemocněním COVID-19 bude považovat za nouzový stav v oblasti veřejného zdraví a jen na činnosti potřebné během klinického zkoušení a pro použití v nouzových případech v souvislosti s onemocněním COVID-19.

  • vlada-dala-nasi-zemi-evropske-unii-k-pokusum-na-lidech

Slovenský SÚKL - Státní ústav pro kontrolu léčiv -  ve svém dokumentu: "Vývoj vakcín na prevenci onemocnění COVID19", uvádí, že jakékoliv látky, které obsahují GMO složky jsou v EU zakázané.

Proto vzniklo nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2020/1043 z 15. července 2020 o provádění klinických hodnocení určených k léčbě nebo prevenci onemocnění způsobeného koronavirem (COVID-19), které obsahují geneticky modifikované organismy nebo z nich sestávají, a o dodávání těchto léků, na jehož základě se pro klinické studie vakcín k prevenci onemocnění COVID-19 (a také pro léčbu onemocnění COVID-19), které obsahují GMO nebo z nich sestávají, dočasně povolí výjimka od některých ustanovení směrnice o GMO.

zdroj: https://allianceforscience.cornell.edu/…it/ (jde o aktivitu fanatických experimentátorů na lidském zdraví a o osoby napojené na farma lobby)

Všechny vakcíny používané na Slovensku i v České republice, včetně Sputniku V, obsahují geneticky modifikované organismy nebo látky vytvořené genetickou modifikací.

https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/bezpecnost-liekov/vakciny/vyvoj-vakcin-na-prevenciu-ochorenia-covid-19-1?page_id=5467

Nouzový stav = očkování experimentálními vakcínami na COVID-19!

https://eur-lex.europa.eu/…TOC

ZDROJ:

https://aliancenarodnichsil.cz/…ch/

Facebook komentáře