Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajinský Majdan, aneb může katolický arcibiskup být lhář, mít účast na vlastizradě, krvavém státním převratu, občanské válce, propagaci homosexualismu a masovém zabíjení?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Komentář ke knize „Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině“.

Kniha Mons. Svjatoslava Ševčuka: „Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině – cesta k důstojnosti a svobodě“, kterou vydalo Karmelitánské nakladatelství za účelem „opravit si dojmy, které jsou výsledkem těžce postižitelné informační války“, je právě zářným příkladem mediální manipulace a lži. Současně je přímým auto-svědectvím a přiznáním církevního preláta k účasti katolické hierarchie na státním převratu na Ukrajině.

  • ukrajinsky-majdan-aneb-muze-katolicky-arcibiskup-byt-lhar-mit-ucast-na-vlastizrade-krvavem-statnim-prevratu-obcanske-valce-propagaci-homosexualismu-a-masovem-zabijeni

 

Jsou věci či události, na které lidé mohou mít různé pohledy a názory, ale které nezasahují oblast objektivní pravdy, dobra, svědomí a morální zodpovědnosti. Jsou však události jasně vymezené fakty, objektivními svědectvími, a především svými plody, jejichž ocenění člověka jednoznačně staví na stranu dobra či zla, pravdy či lži a také za či proti hlasu svědomí. Za svou účast anebo za svůj postoj vůči těmto událostem každý je a bude souzen Bohem i lidmi. Bůh často dopouští na světě zlo, aby se ukázalo a lehce určilo, kdo je z Boha a miluje pravdu a kdo naopak pravdu nenávidí a odmítá jí dát prostor ve svém svědomí. Mezi takové události jednoznačně patří „ukrajinský Majdan“.

Nejprve je třeba jasně povědět, že bez podpory a přímé účasti UHKC na tzv. revoluci důstojnosti by se ukrajinský Majdan neuskutečnil. Když na počátku revoluce lidé zmanipulovaní masmédii začali rezignovat a vracet se domů, vedení UHKC, které bylo v ustavičné spolupráci s velvyslanectvím USA v Kyjevě, rychle zasáhlo. Vrchní arcibiskup dal všem farnostem příkaz bít do zvonů a organizovat autobusy s věřícími UHKC směrem na Kyjev. Autobusů byly stovky. Tak začal skutečný Majdan. Arcibiskup Ševčuk dokonce osobně navštívil USA a žádal americkou vládu o intervenci. Stojí za zmínku, že nejradikálnější a de facto fašistické uskupení „Pravý sektor“, které sehrálo klíčovou roli v násilném uchvácení vlády v Kyjevě, mělo svůj hlavní stan, odkud každé ráno vycházelo na své krvavé aktivity, v prostorách chrámu a rezidence vrchního arcibiskupa UHKC v Kyjevě.

Fotografií, videí a svědků toho, co se dělo na Majdanu, je tolik, že i kdyby je chtěli ti, co se těchto zločinů dopustili, zlikvidovat, je to nemožné. Tato fakta jsou prostě nezamlčitelná.

Pro katolického arcibiskupa by mělo být hanbou a nepřípustnou kompromitací aktivně vystupovat pod heslem „revoluce důstojnosti a svobody“, které je právě homosexuály na celém světě užíváno k prosazení jejich úchylností. Není divu, že hlavními aktéry na tribuně Majdanu byli buď aktivní homosexuálové anebo ti, kteří tuto satanskou ideologii genderu propagují. Patřili mezi ně občané USA, biskupové UHKC Mons. Boris Gudziak a Mons. Lubomir Huzar, který ve své autobiografické knize „Rozhovory s Blaženějším Lubomírem Huzarem“ otevřeně propaguje homosexualismus. Důkazem toho, kdo vlastně organizoval Majdan, je prostý fakt, že hned po svržení zákonné vlády a nastolení samozvané vlády, podporované a financované USA a EU, byly přijaty ne nějaké změny do zákonů v oblasti ekonomiky, hospodářství či politiky, ale jediným a hlavním požadavkem těch, kteří Majdan připravili a zaplatili, bylo přijetí zákonů zavádějících genderovou ideologii a juvenilní justici na Ukrajině a trestání těch, kdo by měl jiný názor. Zákony byly přijímány tak, že prostí občané Ukrajiny o tom vůbec nevěděli.

Z hlediska křesťanské víry je každá revoluce, a zvláště krvavá, nepřípustná a je přímo proti učení evangelia. Vždyť přece prvním revolucionářem byl ďábel! Nemůže hrát roli, zda prezident Viktor Janukovič byl dobrým či špatným prezidentem. Podle takové logiky bychom mohli svrhnout se zbraní v ruce každého prezidenta v jakémkoliv státě, neboť žádný z nich není ideální a určitá část lidí s ním nesouhlasí. Křesťan nemá jinou možnost ke změně vlády než volat k Bohu na modlitbě, a zákonné, demokratické volby nového prezidenta. Svědectvím toho, že na Ukrajině více než polovina obyvatelstva s násilným odstraněním zákonně zvoleného prezidenta nesouhlasila, bylo referendum na Krymu a Donbasu a následná občanská válka, která už zabila více než 70 tisíc lidí z obou stran. Toto je to ovoce Majdanu a aktivity Mons. Ševčuka!!!

+ Metoděj OSBMr

Biskup-sekretář Byzantského katolického patriarchátu

1. 12. 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Miroslav Bobek 2016-12-04 14:09
U nás jsou také takoví hajzlové co lžou a škodí.
Stále častěji zjišťuji, že celé naší republice škodí pár pitomců a hajzlů. Proti mlčící a trpící většině stojí několik tlučhubů z TV, rádia, divadel a pražských kaváren, kteří se snaží aby bylo hůř, protože čím hůř pro republiku, tím lépe pro ně (viz odkaz).
Jsou to ti řvouni, kteří se ohání demokracií, ale když je demokraticky zvolen někdo, kdo jim nejde pod fousy, tak jsou schopni se spojit s ukrajinským fašismem i islámským terorismem aby republiku podrazili. HAJZLOVÉ!!
http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz/

Facebook komentáře