Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trochu dada komentář k dnešnímu zasedání zastupitelstva hl. m. Prahy:

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Boris Šťastný reaguje jako demagog. Při demonstraci proti koalici ODS a ČSSD v listopadu 2010 rozdával občanům úryvky z Ústavy. Narážel na článek 2, odstavec 1, podle kterého může lid vykonávat svou moc jen prostřednictvím volených zástupců. Občané z nich dělali vlaštovky a házeli je zpátky. Později se Šťastný při diskuzi o návratu tramvají na Václavské náměstí bil do prsou za vyhlášení referenda. Dnes se mu hodilo mluvit o potřebě transparentnosti.

  • trochu-dada-komentar-k-dnesnimu-zasedani-zastupitelstva-hl-m-prahy
 
Příště si ho budeme muset jít poslechnout do poslanecké sněmovny. Na jeho místo nastupuje místostarosta Prahy 10 Bohumil Zoufalík. 

Je 12.06. Zasedání začalo v 9.00 a stále se projednává první bod programu - Opencard. Před chvílí odstoupil ze zastupitelstva Milan Richter, pravá ruka toho, který Opencard městu vnutil. Argumentoval Shakespearem: "Je něco shnilého ve státě dánském." Na jeho místo nastoupí další pravá ruka, ing. Ivan Vinš, bývalý asistent Milana Richtera z Prahy 10.

Co se dnes ještě semele?

Nečekejte na svůj nejistý osud nečinně. Situace, kdy je obviněna současná rada a Pavel Bém a jeho parta nikoliv, je absurdní, proto i Pražské fórum reaguje absurdně. Používání Opencard je trestné. Přijďte se udat!

Formulář na podání trestního oznámení na sebe a patřičný komentář naleznete nawww.prazskeforum.cz

 
Komentář k zasedání může podat Kristýna Opletalová, místopředsedkyně občanského sdružení Pražské fórum: 721 233 337
 
Komentář k novým tvářím z Prahy 10 může podat Olga Richterová, předsedkyně sdružení Zaostřeno na desítku, www.zaostrenona10.cz : 774 153 361


-- 
Alena Rybníčková: 721 70 10 40
Koordinátorka sdružení 
Pražské fórum: Zaměřeno na magistrát
www.prazskeforum.cz

Facebook komentáře