Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Satisfakce Karlu Gottovi

Karla Gotta národ miloval. Dnes se pro něho stal symbolem národních a rodinných hodnot proti vnucovaným genderovým modlám a protinárodní globalizaci. Všichni Gottovi příznivci toužili doprovodit ho na poslední cestě a demonstrovat průvodem přes Prahu svou vděčnost a lásku k němu. Bohužel, nikoho ani nenapadlo, že by místo toho byl velikán národa potichu spálen a k pohřebnímu průvodu by ani nedošlo.

  • satisfakce-karlu-gottovi
  • satisfakce-karlu-gottovi
  • satisfakce-karlu-gottovi
  • satisfakce-karlu-gottovi
  • satisfakce-karlu-gottovi

Byl tím hluboce ukřivděn nejen zemřelý, ale i český národ, který miloval a pro který žil. Karel Gott, obzvlášť v posledním období svého života, formou, která byla národu blízká, svými písněmi pozvedl rodinné i životní hodnoty.  

Proto se obracím na všechny, kterým zůstala bolest v srdci a mají touhu manifestačně uctít památku Karla Gotta, aby se shromáždili 1. listopadu 2019, to je měsíc od jeho smrti, kolem poledne u jeho domu.

Manifestační průvod pak ať pokračuje na Žofín, kde by mohl stát jeho památník (je možno najít i jiné vhodné místo, kde by mohl být postaven). Národ si přeje, aby Karel Gott měl co nejdřív v Praze památník.

Prvním krokem k tomu bude právě průvod, který bude určitou satisfakcí za to, že v den pohřbu nebyl. Na cílovém místě (Žofín) účastníci průvodu symbolicky zanechají velkou fotografii Karla Gotta do té doby, než zde bude stát socha. Její slavnostní odhalení ať se stane národní slavností se zdůrazněním národních a rodinných hodnot.

Kéž by na tom místě až do té doby, dokud nebude pomník postaven, stále zněly jeho písně.  Věřím, že se památník podaří zrealizovat rychle a že se zákulisním protinárodním silám nepodaří dílo překazit. 
 
Patriarcha Eliáš
 
15. 10. 2019

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jánošík 2019-10-16 08:59
Odkaz Karla Gotta ? Vše bylo a je jinak. Nejlepší písně, nejlepší filmy, nejlepší
kultura, zdravotnictví, školství, bezpečnost, ceny, vztahy, zemědělství, zdraví,
průmysl - auta, letadla, lodě, přístroje, zemědělská soběstačnost, obrana, rodinná politika, výroba potravin, i ta “perzekvovaná”c írkev měla lepší vnitřní kondici ....
byli v zapovězené době, kdy bylo dle dnešní propagandy všechno zlé, šedivé, odporné,....čer vené, totalitní a byla předse Horáková....No nevím. Ale vím, že přes svátky preskočím v TV současný blivajs a s dětmi se kouknu na dobrý totalitní film například Císařův pekař, nebo Vynález skázy.....hodno tný seriál, mrknu na Roháčův Silvestr, proběhnu starou fungující 42 letou Škodovku a... poslechnu si Karlovy písně.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře