Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„Protirasistické protesty" v USA jsou založeny na rasismu proti bělochům.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Jejich cílem je občanská válka a nastolení neomarxistické globalistické diktatury. Heslo Black lives matter (na černošských životech záleží) charakteristické pro americké protesty proti policejnímu násilí proti recidivistovi a kriminálníkovi Georgi Floydovi je rasistické, protože implikuje, že záleží pouze na životech černochů, nikoli na životech bělochů či Asiatů.

  • protirasisticke-protesty-v-usa-jsou-zalozeny-na-rasismu-proti-belochum

Rasistický motiv nepřiměřeného policejního zásahu proti Floydovi prokázán nebyl. Aktivisté tímto způsobem ženou USA do občanské války. Tito aktivisté se snaží zničit tradiční společnost a vlastenectví tím, že zničí historii a tradice. Je evidentní přímá spojitost s tím, co jsou schopní demokraté rozpoutat, aby republikán Donald Trump neobhájil na podzim svůj druhý prezidentský mandát.

Současnost přináší řadu alarmujících skutečností. Část aktivistů hnutí za práva černochů například chce nahradit hymnu Spojených států. Považují ji za rasistickou. Akademička z prestižní britské univerzity v Cambridgi Priyamvada Gopalová napsala na Twitter, že na životech bílých nezáleží a univerzita v Cambridgi se za ni ještě postavila. Kosmetické giganty odstraňují ze svých výrobků upozornění na bělící účinky ze všech svých výrobků. Zakazují se kultovní filmy a k tomu se odstraňují sochy státníků. Tyto protesty se přelévají do dalších států světa včetně České republiky, kde byla mj. posprejována socha Winstona Churchilla na Praze 3. Hnutí SPD v této souvislosti zastává názor, že cílem těchto akcí v USA a řadě dalších zemí Evropy je vznik politické nestability.

Probíhá zde pokus zlikvidovat současnou demokratickou společnost a nastolit neomarxistickou globalistickou diktaturu. Je to podněcování k rasové diskriminaci a navádění k páchání trestných činů na běloších. To je rasismus naruby a je potřeba tyto skutečnosti jednoznačně odmítnout. Heslo Black lives matter je silně rasistické a v této souvislosti zastáváme názor, že je potřeba spíše razit heslo „All lives matter" – tedy že na všech životech záleží. Demokracie je národní hodnota a tam, kde se podaří rozložit národ, tam je demokracie i svoboda ohrožena. Vlastenci musí svobodu a demokracii bránit a to je i program hnutí SPD!

Vymazání připomínky hrozí bývalému americkému prezidentovi Wilsonovi nebo herci Waynovi. Jsou označeni jako lidé rasistických názorů. Je nutné připomenout, že prezident Wilson se lvím podílem zasloužil za samostatnost Československa a byl to politický partner prezidenta Masaryka. Právě Wilson jako první představitel velmoci uvěřil v možnost politické emancipace národů střední Evropy. Jeho zásluhou se USA zapojily do první světové války a to bylo rozhodující pro porážku Německého militarismu v Evropě. Bez jeho politiky by demokracie v Evropě nepřežila a Československo by nevzniklo. Dnes je tento státník v USA hanoben a takzvaní protirasističtí aktivisté žádají jeho doslovné vymazání z historie. Mají podporu americké demokratické strany a části akademické obce. Je pozoruhodné, jak se politický program takzvaných antirasistů a antifašistů začíná podobat přesně tomu, proti čemu se vymezují.

Dávat různou cenu lidskému životu podle barvy pleti nebo bourání soch a odstraňování filmů či názvů, to je naprostá analogie s nacistickým Německem v třicátých letech. Vše začalo pálením knih autorů nevhodných názorů a cena života se hodnotila podle rasového dělení. Stejně jako nyní se to zdůvodnilo kromě jiného i historickou vinou méněcenných ras. V USA a řadě zemí západní Evropy vzniká skutečná politická nestabilita. Probíhá zde pokus likvidovat současnou demokratickou společnost a nastolit diktaturu. Kdo je cílem tohoto útoku je jasné.

Je to střední třída, která má být likvidována. Není náhodou, že se objevují pojmy jako komunitní majetek, regulace velikosti bytu, společné vlastnictví osobních věcí. Dokonce výzvy, aby se lidé jedné barvy pleti vzdali záměru mít děti a majetek předávali těm, kteří mají lepší barvu pleti. Stručně řečeno, chystá se totalita jako řemen. Počítají s tím, že současná politika a politici jsou zbabělci a demokracie už ztratila schopnost bránit sama sebe.

Potvrzuje se, co víme dávno, že demokracie je národní hodnota, a tam, kde se podaří rozložit národ, tam je demokracie i svoboda ohrožena. Vlastenci v zemích Evropy a věřím, že i v USA budou demokracii a svobodu bránit. Hnutí SPD bude vždy stát na straně práva, pořádku, dodržování zákonů, tradičních hodnot a demokracie. Podpořte nás prosím.

zdroj: FB Tomio Okamura
{modulepos underarticle}

Facebook komentáře