Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Protikovidová politika malých kroků - desatero.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

„Jsme přímými svědky toho, že medicína se z léčící profese zvrhává do hromadného vraždění. Státní úředníci vydali v roce 2020 vražedné příkazy.“ To jsou slova paní Very Sharavová, která přežila holokaust a poukazuje na podobnosti mezi nacistickým režimem a tím, co se děje dnes.

Jak se tomu ďábelskému plánu bránit? Politikou celého komplexu malých kroků!

Zde jsou naše osobní protivládní a protikovidová opatření:

 • protikovidova-politika-malych-kroku-desatero
 • Nejprve je nutné, aby si tohoto ďábelského plánu zničení lidstva ze strany globálních elit byl člověk vědom. Je nutné vědět, že nám všem jde o život. Toto poznání je kruté a mnozí se mu brání, ale důkazů jsou již veřejně k dispozici tisíce.
 • Je nezbytné projevit osobně svoji odvahu a tento plán veřejně odmítnout. Jak to udělat? V našem případě, kdy nemáme k dispozici mocenské složky (policii, armádu a soudy) je nutné dělat politiku každodenních a systematických malých kroků a velmi rychle vytvořit informované masové veřejné mínění. To je podstata odporu, který pak – při masové změně veřejného mínění - nedokážou zvládnout ani silové složky státu.
 • Vzhledem k tomu, že sdělovací prostředky hlavního proudu (deníky, televize a rozhlas) jedou smrtonosnou globalistickou agendu, musíme - každý z nás! - využívat  možností, které máme. Buď osobní angažovanost v terénu (například demonstrace a veřejné aktivity) nebo využívání sociálních sítí: posílání emailů, sdílení, psaní a natáčení videí. Vzhledem k zákonu času začínají mít sociální sítě čím dál větší vliv na mínění lidí než mainstream.
 • Jednou z forem odporu jsou masově podávaná trestní oznámení: na vládu, na zaměstnavatele, na lékaře. Vzory jsou k dispozici, ale jde o to je opravdu vlastním jménem poslat!
 • Sundejte roušku nebo respirátor kdykoliv můžete. Kdykoliv a veřejně!!!
 • Informujte svého zaměstnavatele, že porušuje zákon, když vyžaduje povinné testování a nošení respirátorů, které navíc nejsou žádnou zdravotní pomůckou. Informujte o porušování zákona také své přátele (i nepřátele).
 • Podlehnout systému je možné jen kvůli velkému existenčnímu ohrožení (fyzickému, legislativnímu či ekonomickému) - ovšem pouze za předpokladu splnění předcházejících bodů.
 • A hlavně se nenechejte očkovat! Po očkování budete mít změněnou DNA a bude se na vás vztahovat legislativa jako na geneticky upravené organismy.
 • Jezte vitamíny a posilujte svoji imunitu. V případě návštěvy lékaře buďte velmi pozorní a ke všemu vyžadujte vždy informovaný souhlas.
 • Vězte, že máte jen jedno tělo na celý život a máte právo a povinnost o něj pečovat! Nikdo jiný na vaše tělo právo nemá!

Pamatujme – my všichni – že nelze na nikoho spoléhat. Žádný mesiáš nepřijde a nezachrání nás. Musíme se zachránit sami! Jsme potomci husitů a jejich heslo, se kterým vyhrávali bitvy, je dnes heslem naším: „Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!“

ZDROJ CITACE Very Sharavové:

https://otevrisvoumysl.cz/zena-co-prezila-holokaust-poukazuje-na-podobnosti-mezi-tehdejsim-rezimem-a-co-se-deje-dnes/

Vladimíra Vítová, Aliance národních sil

Facebook komentáře