Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prohlášení k účasti ministra vlády na sjezdu Landsmanschaftu

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie před několika dny s obrovským překvapením přijala zprávu o oficiální účasti ministra kultury Daniela Hermana na výročním sjezdu Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Norimberku, a to s posvěcením vlády.
Zrádná česká vláda tak opět popřela historickou pravdu a poválečné rozhodnutí velmocí o odsunu. V míře, jakou dosud z politiků, poklonkujících před současnými německými protektory, nikdo nepřekročil. Hermanova účast jde daleko za veškeré tzv. omluvy Landsmanschaftu, což nakonec potvrdil i obsah jeho proslovu. Historickým faktem, který nelze zpochybňovat, je, že tzv. sudetští Němci se významně podíleli na rozbití předválečného Československa. Vědomě v posledních svobodných volbách předmnichovské ČSR v r. 1938 volili SdP, ačkoliv jim předcházel anschlus Rakouska a vyhlášení tzv. Karlovarských požadavků SdP a ačkoliv si byli vědomi základních hesel SdP z té doby, a sice „Heim ins Reich!“ a „Ein Volk, ein Reich, ein Führer!“ Vědomě se volbou SdP rozhodli pro rozbití Československa, což vyjadřovali i na bouřlivých prvomájových oslavách.

  • prohlaseni-k-ucasti-ministra-vlady-na-sjezdu-landsmanschaftu

 

Nemáme v úmyslu na tomto místě uvádět všechny historické souvislosti a fakta. Jako politická strana cítíme však povinnost prohlásit, že nikdy nepřipustíme jakoukoliv revizi poválečného uspořádání. Nesouhlasíme s účastí představitele české vlády na sjezdu krajanského sdružení těch, kteří tolik toužili žít tam, kde dnes jsou, a nemáme v úmyslu na tom cokoliv měnit, aniž by nám to bránilo v rovnoprávné spolupráci. Na tzv. sudetských Němcích spočívá vina za rozbití naší země a následující okupaci s tolika oběťmi, fyzickými i mravními, jaké žádné excesy při odsunu nemohou nikdy vyvážit.

Předsednictvo Národní demokracie

http://narodnidemokracie.cz/prohlaseni-k-ucasti-ministra-vlady-na-sjezdu-landsmanschaftu/

-- 
NÁRODNÍ DEMOKRACIE
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 775 432 592
IČ: 69345473
č.ú.: 204040987/0300
www.narodnidemokracie.czwww.facebook.com/narodnidemokracie

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-06-07 19:15
Dokud nebude národ jednotný v myšlení a bude tolerovat zrádce, potud se ta zrádná pakáž bude "bratříčkovat" se sudeťáky. Copak tenhle český národ není schopen odporu vůči vládě zrádců?

Facebook komentáře