Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč ve Vatikánu nebude vyvěšena vlajka Tibetu? + Další TZ BKP

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

František usiluje o přátelské vztahy s Čínou, proto si dává dobrý pozor, aby se nesetkal s dalajlámou. Na opětovné žádosti dalajlámy navštívit Vatikán – vždy záporná odpověď. František změnil politiku vůči Číně a tedy i vůči ilegální katolické církvi, která je podřízena Vatikánu a zastupuje ji 86letý kard. Josef Zen Ze-kiun z Hongkongu.

  • proc-ve-vatikanu-nebude-vyvesena-vlajka-tibetu-dalsi-tz-bkp

Ten, když se chtěl setkat s Františkem, nebyl přijat, a proto musel při všeobecné středeční audienci 25. 1. stát s turisty v řadě na mraze. De facto byl Františkem odmítnut. Státní církev v Číně je na rozdíl od ilegální od Vatikánu oddělena. František v poslední době zbavil úřady představitelů ilegální církve, kteří byli nahrazeni představiteli státní církve.

Proti tomu přijel kard. Zen Ze-kiun do Vatikánu protestovat, ale bezvýsledně. František de facto celou církev nechal podřídit státu. Tím učinil přátelské gesto vůči čínské vládě. Co tím ve skutečnosti sleduje? František v Evropě prosazuje hereze, islamizaci a homosexualismus. To vše je v plánu NWO a vede ke genocidě celé Evropy.

Jak Vatikán působí dnes na Rusko? Rovněž přátelskými gesty! V Havaně se František setkal s patriarchou Kirillem, který má stejného ducha a rovněž slouží zájmům NWO. Co přinese Františkovo přátelství Číně? Homosexualismus, islamizaci, NWO a barevnou revoluci skrze heretické klerikály. Vatikánu v jeho strategických plánech s Čínou už dalajláma nevoní. Zatím stále ještě voní Halíkovi, Holubovi, Bělobrádkovi, klubům univerzitních snobů a neziskovkám. Mýtus s dalajlámou a tibetskými vlajkami používají jako zbraň proti prezidentovi, protože nejde v linii NWO jako oni.

BKP (Byzantský katolický patriarchát) 5. 2. 2018

-------------------------------------------------

Je teologická fakulta v Českých Budějovicích katolickou?

Vážení představitelé teologické fakulty v Českých Budějovicích, masově jste rozšířili, že vztyčíte nad vaší fakultou vlajku Tibetu. Víte, co na ní je a co symbolizuje? Na tibetské vlajce je pohanská symbolika jinu a jangu a dva draci, kteří symbolizují démony. Ptáme se: Bylo by možné, aby nad Tibetem vztyčili vlajku s Pánem Ježíšem na kříži ze solidarity s trpícími křesťany například u příležitosti 100. výročí genocidy arménských křesťanů v Osmanské říši?

To by dalajláma ani lámové nikdy nedovolili! Asi také nevíte, že se dalajláma pokládá za převtěleného boha a že pohanští bohové jsou démoni (srov. 1Kor 10,20). Oni nad sebou nikdy vlajku s Kristovým křížem nevztyčí. To jenom vy jste duchovně slepí a neuvědomujete si, pod jakou duchovní vládu podřizujete své studenty? Navíc dáváte špatný příklad ostatním univerzitám v ČR. A copak ani to nevíte, komu tím sloužíte? Jste tak slepí, anebo to děláte vědomě? Schválil vám to místní biskup či jiný biskup v ČR?

Připomínáme, že František usiluje o dobrý vztah s Čínou, a proto opakovaně odmítá setkání s dalajlámou a v žádném případě 10. 3. nebude vyvěšovat tibetskou vlajku ve Vatikánu. Navíc vedení vaší fakulty tím vytyčuje pro český národ cestu globalizační genocidy, proti které se prezident neústupně postavil.

Byzantský katolický patriarchát 5. 2. 2018 Kopie: Českým biskupům

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-02-09 12:41
Šaškárny církevních hodnostářů a to všech církví kvetou blbostí a tak asi bude jaro. Věřit můžeme. ale s rozumem v hrsti. A tak je jen na nás, čemu se dá věřit a čemu ne. Všechny církve světa se snaží jen o ohlupování "věřících" ku prospěchu ovládání světa. A hlavně ovládání finančních toků. Kdo chce ať věří, kdo nechce, je to jen jeho volba. Řiďme se rozumem a bude na světě klid a mír. A hodnotit tento článek nemá smysl, je to jen a jen propagandou pojatý článek.

Facebook komentáře