Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Přijme Česko fašistickou totalitu?

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Vážený pane senátore, Vážená paní senátorko,

Parlament ČR schválil návrh novely trestního zákona. Senát má o tomto návrhu jednat na následující schůzi.

Novela zavádí trestný čin hanobení životního stylu třídy i podněcování nenávisti k homo, trans a asexuálům. Fakticky to znamená zákaz říkat pravdu o homosexualitě a dalších nezdravých jevech, které donedávna byly nebo dodnes jsou (pedofilie) klasifikovány jako choroby a patologické jevy. K žádnému pronásledování z důvodu tzv. sexuální orientace ani příslušnosti k třídě u nás zatím nedochází! Hrozí ale, že vinou novely k němu docházet začne! Zákon nutí obyvatelstvo zařadit sebe i druhé do virtuální skupiny a třídy a podle toho se pak k lidem ve svém okolí chovat. Právě tím se bude šířit třídní nenávist a rozbroje! Této strategie využili už komunisté!

Stejně jako v komunismu, v nové „roztříděné“ společnosti už není místo pro křesťany! Bude už zřejmě trestné citovat na veřejnosti např. tato slova Bible: „muži s muži provádějí hanebnosti a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost“ (Řím 1,27), nebo: „Také města Sodomu a Gomoru odsoudil k záhubě a obrátil v popel. Tím dal výstrahu budoucím bezbožníkům.“ (2 Petr 2,6)

  • prijme-cesko-fasistickou-totalitu

 

Zpráva Ministerstva spravedlnosti se hemží pojmy jako sexuální orientace, trans, bi, n- sexuál atd. Jde o pojmy rozporuplné samy o sobě. Tyto pojmy neodpovídají skutečnému stavu lidské přirozenosti a společnosti. Mají svůj význam pouze v rámci pseudovědecké ideologie genderu!

Ideologie genderu má společný základ a principy s komunismem a nacismem, je jím darwinistický evolucionismus!!! Darwinismus nemluví jen o vývoji živočišných druhů, ale také o vývoji pohlaví a vývoji společnosti. Jedna z Darwinových knih má název: „Původ člověka a pohlavní výběr“. V darwinismu není nic stabilní, žádné stálé mravní principy! Jen jedna věc platí neustále – zákon pokroku skrze boj protikladů. Povinností silnějšího je prý zničit slabšího a tak zajistit pokrok. Nacizmus označuje za „osudem vyvoleného“ nositele pokroku konkrétní rasu; komunismus zase tzv. dělnickou třídu. Obě ideologie postavily proti sobě zájmy různých skupin a přinesly revoluce a války. Nešlo jim ale o pokrok, šlo o svrhnutí starých řádů a získání moci. Gender ideologie staví ženy proti mužům a naopak, homosexuály proti tradičně orientovaným atd. Gender ideologie rozkládá rodinu zevnitř, rozkládá i vnitřní osobnost jednotlivce, protože zpochybňuje příslušnost k pohlaví a s ní spojené životní poslání. Cíl je stejný jako u všech totalitních ideologií – společenský převrat, rozvrácení řádů a uzurpace moci!!!

Vážený pane senátore, Vážená paní senátorko, svým souhlasem s touto ideologicky motivovanou novelou trestního zákona, dáte svůj hlas nové totalitě. Pokud myslíte, že Vy se v novém totalitním režimu zařadíte do třídy, která nebude perzekuována, pak se velmi mýlíte! Revoluce vždy požírá své děti! Každá totalitní moc záhy likviduje své komplice.

Proto Vás prosíme, hlasujte za vrácení novely trestního zákona a podpořte návrhy směřující k vystoupení z EU, která nám tuto totalitní ideologii vnucuje.

S uctivým pozdravem:

Václav S. Cigánek

kněz pravověrné katolické církve

k dopisu se připojují i sekretáři BKP + Metoděj +Timotej

dne 17.4. 2016 Praha

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-04-18 08:46
Homosexualita není přirozenost člověka,žádná hříčka přírody-je to nemoc,i když ne tak docela.Je to porucha v DNA.Tato porucha nevznikla jen tak sama od sebe,či evolucí.Je to známka maximální zvrhlosti prožívané Kalijugy(přátel é "buzíci" je mi líto). Je třeba to zastavit-v prvé řadě veřejně nepropagovat,co ž se neděje vůbec,naopak.Dn ešní trend je,všude nacpat homosexuály a hlavně řádně jim udělat reklamu-tv moderátoři,herc i,zpěváci atd..A to nemluvím o Západem tolerované pedofilii a zoofilii.Zakáza t registrované partnerství(ať si jedou do Berlína jak to bylo dříve) a už vůbec homosexuálům nesvěřovat děti!

Facebook komentáře