Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VYHLAŠUJEME BOJKOT KORPORACÍ PODPORUJÍCÍCH LGBT IDEOLOGII!

Národní demokracie vyzývá všechny slušné lidi v ČR, aby přestali kupovat výrobky a služby od firem, které nyní tlačí na vládu, aby ustoupila LGBT ideologii a zavedla “manželství” pro stejnopohlavní páry.

  • vyhlasujeme-bojkot-korporaci-podporujicich-lgbt-ideologii

Jedná se např. o Vodafone, T-Mobile, Komerční banku, ČSOB, Coca Cola, Ikea, Danone, HP, Loreal, Plzeňský Prazdroj či Staropramen.

Úplný seznam firem naleznete v článku zde.

Zapojování velkých korporací do politického boje je podle nás zcela nemorální, natož pokud prosazují podobnou nátlakovou ideologii. Většina těchto firem má navíc zahraniční vlastníky. Jejich současný nátlak na Vládu ČR je tudíž vměšováním cizinců do vnitřních záležitostí ČR, což považujeme za zcela nepřijatelné.

Národní demokracie dlouhodobě vystupuje proti LGBT ideologii. Tato ideologie se tváří, jako že “hájí práva menšin”, ve skutečnosti ale na těchto menšinách parazituje a snaží se z nich vytvořit nátlakovou skupinu, která bude bojovat proti většinové společnosti. Naopak podporujeme všechny slušné homosexuály, kteří se touto ideologií nenechali oklamat a vystupují proti ní.

O tomto tématu více psal místopředseda ND zde.

Zástupci sexuálních menšin již dnes mají stejná práva jako kdokoliv jiný: Mohou volit, pracovat, řídit auto apod. (Na rozdíl např. od mnoha islámských zemí.) Dokonce mohou i žít společně ve stejném bytě – ani to zákon nijak neomezuje. Požadavek na “manželství” homopárů nemá nic společného s právy; je to jen snaha vytvořit další zbytečnou státní instituci a vyvolat další spory mezi homo- a heterosexuály. My naopak prosazujeme, aby stejnopohlavní páry neměly žádný právní status a aby stát jejich vztahy vůbec neřešil.

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/vyhlasujeme-bojkot-korporaci-podporujicich-lgbt-ideologii/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dusajn 2023-09-19 17:05
Tak jsem se připojil k bojkotu a včera jsem vypověděl všechny služby Vodafone, ještě zruším účet u ČSOB a rozhlédu se doma, jestli náhodou nepoužívám služby jebo výrobky těchhle zvrácenců
Citovat
#1 disident 2023-09-16 21:29
ať si každý doma dělá pod peřinou co chce a nevytahuje to na ulici a nechlubí se tím. Nikdo jim neubližuje, ale aby si diktovali exkluzivitu ve společnosti, TO TEDY NEEEE!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře