Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pražský bezdomovci a "zapáchající" magistrát - otevřený dopis primátorovi Prahy.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pane primátore.

Vydáváte prohlášení o tom jak "zatočíte" s pražskými bezdomovci aby nesmrděli v pražské MHD a označujete je za "Sociopatologický jev který měl být řešen již dávno".

  • prazsky-bezdomovci-a-zapachajici-magistrat-otevreny-dopis-primatorovi-prahy

Takovéto prohlášení není jenom "populistické" ale i "zbabělé" a hodně vypovídá o vaši "skutečné povaze" i povaze vašich "poskoků".

 "Není nic odpornějšího a zbabělejšího než dokazovat svojí moc tím, že chcete používat represi vůči lidem kteří se nemůžou bránit a kteří se většinou ne svoji vinou octli v těžké životní a sociální situaci". Takových "lidi" bude vzhledem k politické a hospodářské situaci (korupci, rozkrádání) která nastala po roce 1989, přibývat že jim nebudou stačit ani všechny pražské tramvaje.
  "Pak Oni zatočí s takovými jako jste vy a vám podobní, kteří se podíleli a podílí na rozkrádání státního majetku a kteří mají zásluhu na tom že se octli na ulici". Už aby to bylo !
  "Sociopatologický jev" který se měl již dávno řešit je to, co se děje na Pražském magistrátu (MHMP) nejméně o té doby co byl primátorem p. Bém.
 Důkazem toho že všechny "změny" na MHMP jsou "pouze kosmetické", je například i "setrvávání" p. Trnky ve funkci ředitele MHMP.
  Tento "ředitel" je i se svými úředníky "spoluzodpovědný za všechny Tunely a další Darebáctví které se na MHMP děli a dějí".
 Je to mimo jiné i "Odbor kontroly" a "Odbor zdravotnictví a sociální péče" MHMP, kterého úředníci mají "Velkou zásluhu na hrubém porušování lidských práv" v tzv. "Domově pro seniory" v Heřmanově Městci, jehož je MHMP zřizovatelem, "na okrádání klientů a podivném hospodaření" hlavně v souvislosti ze "zadáváním stavebních úprav a oprav" v tomto "Zařízení", kdy jsou tyto práce "zadávané stejným firmám přestože jsou tyto práce odváděny nekvalitně".
   "To, čím zapáchá" MHMP je pro lidi daleko škodlivější než zápach nešťastníků kteří už rezignovali na všechno protože nevidí žádnou naději na zlepšení svého postavení a často ani nemají možnost kde by svůj zevnějšek vylepšili".
   
  "Pane primátore Hudečku, zameťte si nejdřív ve svém Chlívě"
 
     Alojz Janiga, Masarykovo náměstí 37, Heřmanův Městec 53803.
 
     více na:  aginaj.sweb.cz  nebo  rozhodny.blogspot.com
 

Facebook komentáře