Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PODPORUJEME: DEMONSTRACE PROTI VĚZNĚNÍ LIDÍ ZA OPOZIČNÍ NÁZOR

Národní demokracie požaduje návrat ke svobodě slova a zrušení všech gumových paragrafů trestajících “hanobení”, “podněcování” apod. Zároveň požadujeme propuštění všech politických vězňů v ČR. Proto podporujeme tuto demonstraci, kterou pořádá Holešovská výzva.

  • podporujeme-demonstrace-proti-vezneni-lidi-za-opozicni-nazor
  • podporujeme-demonstrace-proti-vezneni-lidi-za-opozicni-nazor
-----------------------------------------------------
Milí přátelé, vlastenci
 
pokud se neozveme proti odsouzení Tomáše Čermáka, příště to může postihnout někoho z nás. Trest který mu naše zaprodaná justice nadělila je absurdně vysoký a vůbec neodpovídá závažnosti provinění. Na místě by byl tak maximálně trest veřejně prospěšných prací a ne 5,5 roku vězení.
 
Proto Vás Holešovská výzva zve k budově ministerstva spravedlnosti  Vyšehradská 16, Praha 2, ve čtvrtek 3.srpna od 15.00 do 17.30
Shromáždění je nahlášeno.
 
Následovat bude pochod k soše sv. Václava.
 
Kdo můžete vezměte s sebou bubny, popř jiné hudební nástroje.
 
 
              Miroslav Kelnar
                                                                                                                                              Slávek Popelka
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-07-27 12:20
když zavírali židy, nevadilo mi to a mlčel jsem. když zavírali ckány, nevadilo mi to a mlčel jsem. když zavírali židy, nevadilo mi to a mlčel jsem. když si přišli pro mne, nebyl už nikdo, kdo by se mne zastal...
Citovat
#1 jarka 2023-07-27 09:54
bohužel ze zkušeností v případu blízké osoby vím, že policie nevyšetřuje, závažné trestné činy odloží pro neznámého pachatele, jen na jistý pokyn pošle bez přiložení jediného skutečného důkazu "požadovaný případ" státnímu zastupitelství, to napíše 10 stránkový elaborát o něčem, co se nikdy nestalo a pošle to k soudu, soud soudí případ, na který ani nevyžaduje důkazy třeba 5 let. A ostatní státní aparát se jen přidá k dehonestaci určené osoby. Tak daleko jsme došli. A pokud se chcete domoci spravedlnosti, tak na to zapomeňte, Člověk by ani nevěřil, že žije v Česku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře