Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Piráti v celostranickém hlasování stáhli nominaci Jana Rumla do Senátu

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Praha, 8. května 2018 – Celostátní fórum, nejvyšší stranický orgán Pirátské strany včera večer rozhodl v celostranickém hlasování o stažení nominace Jan Rumla do senátních voleb na Rokycansku za Pirátskou stranu. Možnost stažení Jana Rumla označilo 66 % hlasujících.

  • pirati-v-celostranickem-hlasovani-stahli-nominaci-jana-rumla-do-senatu

Hlasování celostátního fóra vzešlo z iniciativy členů Republikového výboru jako reakce na anketu mezi členy. Podle předsedy strany se jedná o ukázku fungující přímé stranické demokracie v praxi. 

„Právě kvůli podobným situacím máme ve stanovách opravné prostředky, díky nimž mohou všichni členové strany přímo rozhodnout o klíčových krocích. My už toto vnímáme jako samozřejmost. Rozhodnutí nejvyššího stranického orgánu tak plně respektuji.

Janu Rumlovi děkuji za veškeré jeho nasazení a zájem reprezentovat Pirátskou stranu a přeji mu mnoho štěstí v jeho budoucím působení,“ uvedl předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. 

Karolína Sadílková
PR Manager a kontakt pro média

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Vincent Pribula 2018-05-09 21:23
Jednání Pirátů je jen iluze obrazu, že jsou lepší. Ne, nejsou lepší a úspěšně manipulují a zakrývají pravou podobu jejich záměrů. Stejně tak chytře umazali skřížené hnáty a lebku z jejich znaku korzárů.

Facebook komentáře