Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Petice na podporu "Výzvy k záchraně České republiky"

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

P e t i c e

dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a Zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním

na podporu „Výzvy k záchraně České republiky“

Určeno : poslancům a senátorům Parlamentu České republiky

My, občané České republiky, jsme velmi vážně znepokojeni politikou EU a tlakem unijních orgánů na členské státy EU na přijímání muslimských emigrantů islámského vyznání a jejich integraci v zemích EU. Podle zkušeností ze zemí EU, kde žijí tito občané již v několikáté generaci, jsou výrazným bezpečnostním rizikem jak pro tyto státy, tak i jejich občany.

  • petice-na-podporu-vyzvy-k-zachrane-ceske-republiky

Rozhodli jsme se proto touto peticí podpopřit „Výzvu k záchraně České republiky“, jejímž autorem je Ing. Oldřich Lukáš a o.s. Lidé lidem, která byla zaslána poslancům a senátorům PČR a jejíž text je zveřejněn na webových stránkách Českého nezávislého zpravodajství CFP na adrese <http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyzva-k-zachrane-ceske-republiky.html>.

Žádádme poslance a senátory PČR, aby se touto „Výzvou k záchraně České republiky“

neodkladně a velmi odpovědně zabývali a přijali veškerá ústavní a zákonná opatření, směřující k jejímu naplnění a tím i k ochraně všech občanů ČR před důsledky přijetí emigrujících muslimských občanů islámského vyznání, kteří před válečnými událostmi a jejich následky v zemích jejich původu hledají útočiště v zemích Evropy.

Místo imigrace vyžadujte v orgánech EU podporu těchto občanů v zemích jejich původu a všemožně podporujte ukončení válečných dobrodružství v jejich zemích, které na základě vykonstruovaných obvinění vyvolávají vlády některých našich spojenců a které naše republika svojí účastí podporuje.

Žádáme naše zvolené zástupce, aby nedopustili rozhodnutí o přijetí muslimských běženců na naše území bez uskutečnění referenda s povinnou účastí všech voličů.

Petiční výbor:

Ing. Jaroslav Martínek 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Mezihorní 470

66482 Říčany u Brna

a

Ing. Oldřich Lukáš

e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kaznějovská 35
 
323 20 Plzeň
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Lifft@seznam.cz 2015-03-07 21:56
Je tam strašně málo podpisů. Lidi rozešlete to do všech stran. Většina čechů je samozřejmě tvrdě proti islámu,ale nedostanou se k nim tyto výzvy atd. Veřejný petiční stánek by byl výborný počin. Děkuji autorovi za článek

Facebook komentáře