Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis spolku SJEDNOCENÍ premiéru Sobotkovi

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Pane premiére,

dvakrát jsem Vás kontaktoval a žádal o osobní schůzku. Je to již delší dobu, ale doposud žádná odpověď nepřišla. Chápu, že jsem "jen" řadový občan, se kterým zřejmě nemá smysl ztrácet čas. A to ani ve chvíli, kdy jsem s Vámi chtěl hovořit nejen za sebe, ale i za spolek SJEDNOCENÍ, jehož jsem předsedou. Po pravdě řečeno, naivně jsem si myslel, že Vás názory občanů zajímají. Chtěl jsem Vám sdělit, jak stávající situaci vnímám já i naši členové a příznivci. A chtěl jsem Vám také předat některé naše návrhy.

  • otevreny-dopis-spolku-sjednoceni-premieru-sobotkovi

Nestál jsem Vám ani za to, abyste mi odepsal, že nemáte čas a chuť se se mnou setkat. Beru to na vědomí. S politováním tedy musím konstatovat, že máme premiéra, který se o reálné názory občanů nezajímá a který místo toho přichází s dalšími a dalšími populistickými návrhy, jež mají voliče přesvědčit o tom, že Vy a vaše strana jste ti, kteří to s námi občany myslí dobře. Kdyby tomu tak bylo, pane premiére, tak se nebráníte či snad nebojíte s občany této země setkat a vyslechnout je. Jistě pochopíte, že "rozhovory s lidmi" na náměstích s růží v ruce v rámci předvolební kampaně, nemohu pokládat za dostatečné. Dobrý politik by měl názory lidí vnímat kontinuálně, nikoli pouze tehdy, kdy usiluje o hlas ve volbách. Vy evidentně o náš názor nestojíte.

Pane premiére, máme před volbami. Slušelo by se popřát Vám hodně štěstí a úspěch. Já Vám toto ale nepřeji. Naopak si přeji, abyste ve volbách neuspěli. A to jak v těch letošních krajských a senátních, tak i ve volbách parlamentních, které nás čekají v příštím roce. Vy a Vám podobní jste zaplevelili českou politiku a zasloužili se o to, že je většina občanů politikou znechucena. I díky Vám je slovo „politik“ považováno za sprosté. My ze spolku SJEDNOCENÍ a mnozí další uděláme vše pro to, aby se to změnilo.

S pozdravem

Mgr. Aleš Hemer

Předseda SJEDNOCENÍ, z.s.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#2 vetjirka@seznam.cz 2016-09-02 12:08
Myslím že Sobotka se nám předved dostatečně komentář netřeba stejně tak je netřeba ho kamkoli volit.
#1 damirr@volny.cz 2016-09-02 08:54
Máme premiéra, máme idiota a tak naše země "vzkvétá"

Facebook komentáře

Nejčtenější