Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Blíží se volby...

Jiří Bělský

Blíží se volby a stejně jako v předešlých letech už zase jede masírka občanů. Pomluvy konkurenčních stran i jednotlivců, průzkumy kdo bude nejlepší prezident (koho lidé nejvíc chtějí) atd.! Prostě všichni se derou ke korytům a slibují....no a blázni se radují že už bude lépe a věří, že už to konečně vyjde.

  • blizi-se-volby

Dravci se třicet let rvou o kořist, i když už zbývá jen ohlodaná kostra. Morálka přestala existovat v jakékoli podobě a formě, lže se a podvádí všude a ve všem. Nahoře se rozdávají bonusy a odměny, dole se skáče z oken nebo pod vlak!!!!

Uváděná inflace je brutálním výsměchem polovině nízkopříjmových obyvatel této země, při pohledu na raketově rostoucí ceny potravin !!!! Pokud piráti vyhrajou (vše tomu nasvědčuje, díky masírce lidí to asi budou volby jako v USA), tak bude pravděpodobně polovina národa bydlet v zemljankách nebo ve stanech.

Pro důchodce, kteří dají dohromady měsíčně 25 tisíc a už dnes mají co počítat, bude 30-50000 Kč ročně navíc, jako nová daň z nemovitosti, znamenat konec. Těch nahoře se statisícovými příjmy se to nijak závažně nedotkne.

Jsem taky důchodce, nestěžuju si ale sleduji jak ceny poskakují směrem nahoru. Od loňska(podzim) jsou ceny uzenin, sýrů i dalších potravin až o 40-50% výše. To je ta inflace přes tři procenta? A energie, voda atd. se nezdražuje?

Že se tu vše zhroutí je už téměř jasné, nebude to už dlouho trvat, ale chtěl bych se ještě dožít toho nepodmíněného základního příjmu. Práce nebude, pracáky zruší a hromada propuštěných úředníků s nadstandartními platy dostane 12 a půl na účet!!! Nic víc.....to bude prča, to ještě musím vidět......to musím zažít :-)

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře