Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Okupaci Evropy migranty organizuje EU

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Je třeba si konečně uvědomit, že masovou okupaci Evropy migranty prosazuje a organizuje vedení EU, které je pouhým nástrojem v rukou světových globalistů. A nemůžeme chtít bránit naše hranice před invazí migrantů, do jejichž přijímání nás přitom právě vedení EU svými dalšími a dalšími smlouvami (spolu s OSN) tlačí, a chtít přitom nadále zůstávat v EU.

  • okupaci-evropy-migranty-organizuje-eu

Možné je pouze jedno či druhé.. Jasně to řekla i Merkelová: buď si vezmete migranty nebo marš ven z EU. K tomu není alternativy. Nevím, proč to pořád někteří lidé u nás nechápou a proč v tomto směru již není vypsáno jednorázové referendum (když jsme propásli použít jako referenda loňské říjnové volby, k čemuž opakovaně vyzývala ANS.

Bohužel marně, dnes stojíme před důsledky a zase si nevíme rady. Snad stále více lidí u nás již začíná chápat, že přes obecné referendum cesta nepovede, že jedinou možností je v současnosti ad hoc referendum (a nikoliv "o EU", nýbrž "o vystoupení z EU s cílem zabránit plánované masové okupaci ČR migranty" nebo předčasné volby a v nich napravit to, co se nezdařilo v říjnu 2017.

O tom, že jsme se v EU stali krmelcem celé Evropy, zejména však Německa, se ANS opakovaně zmiňovala též, teď již to jde tak daleko, že již o tom hovořil i známý francouzský ekonom Piketty. Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe. A ještě nám chtějí přidat další strávníky, kteří se nás budou snažit zlikvidovat. No, nekupte to!

Text vyšel jako komentář k článku:http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/jak-dlouho-jeste-dovolime-evropskym-politikum-aby-zvali-a-pousteli-stale-vice-vrazdicich-bestii-do-blizkosti-nasich-zen-a-deti.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#1 epshark@seznam.cz 2018-07-31 08:04
A EU sem ty lidi nadšene pašuje - EU je tak drzá, že dokonce financuje neziskovky, co pašují migranty do Evropy. EU si totiž migraci přeje aby zničila národní státy. Pryč z této nechutné isnitutuce.
http://www.epshark.cz/clanek/141/novy-podvod-nevladnich-organizaci-pasovani-lidi-s-r-o

Facebook komentáře