Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Na Národním muzeu prý nevisí vlajka Ukrajiny, ale jen banner!!!!

NE základnám napsalo dopis řediteli Národního muzea s žádostí o vysvětlení, proč na budově Národního muzea visí vlajka Ukrajiny a kdo k tomu dal příkaz. Zde je odpověď z Národního muzea.

  • na-narodnim-muzeu-pry-nevisi-vlajka-ukrajiny-ale-jen-banner

Vážení,

k Vaší žádosti o Poskytnutí informace podle zákona č.106/1999 Sb. , o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, Vám sdělujeme následující informace.

Nejedná se o vlajku, ale banner v národních barvách Ukrajiny vyvěšený na základě výzvy Ministerstva kultury, jako zřizovatele. Rozhodnutí, příkaz nebyly.

S pozdravem
JUDr. Alexandra Mílková

Co visí na Národním muzeu podle Vás?
 

Vladimíra Vítová

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 P.A.Semi 2023-04-08 00:37
Řekl bych, že to výborně ilustruje, v jaké Říši Lží a Nenávisti tu žijeme...
πα½
Citovat
#3 Prokop Maleček 2023-04-07 11:29
Vysvětlení státního ramene se ani nedivím. Poukazuje mi to na projevy falešného státu: jsou to podle mne takové jeho projevy, které na oko prosazují různé pozitivní lidské, celosvětové, evropské, zdravotní a humánní občanské hodnoty - normy, které by měly vést k ochraně a vyššímu blahu řadových občanů, ale ve skutečnosti v reálném životě pomocí pokoutného a nízkého jednání, převracení smyslu definic a podobně vytváří prostředí opačné, které nejen řadovému občanu blaho nezajistí, ale nastavením svých řídících či vládnoucích mechanismů spíše prosazuje pravý opak, vede k jeho zneuctění, poškozování, nakažení, odepření již přiznaného a k celkové degeneraci lidských hodnot i morálky. Kdyby třeba brambory byly oficiálně škodlivé, tak se sem bude dovážet podzemnice peruánská a to přece brambory podle metodiky blmzml dozorčího kontrolního orgánu nejsou. A kdo si dovolí a řekne, že jsou, tak dostane exemplárišen štráf.
Citovat
#2 Dana 2023-04-06 16:40
Takže tam visí hadr v barvách ukrajinské vlajky a hyzdí budovu Národního muzea. Prostě cochcárna jako všechno - jsme prostě Turecko naruby :-)
Citovat
#1 miroslav petr 2023-04-06 15:06
vypadá to jako vlajka tak je to nepochybně vlajka.soudružk a mílková se mýlí...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře