Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Na bulharsko–turecké hranici jde také o Českou republiku!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Darujte nové nebo přijatelně obnošené zimní oblečení v mužských velikostech L-XXL – teplé bundy, svetry kalhoty, čepice, rukavice, zateplené boty a spací pytle a také doplňky jako například vitamínové tablety, běžně dostupné prášky proti bolesti a nachlazení, cigarety, kostkový cukr, kávu a čaj bulharským domobrancům!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

  • na-bulharsko-turecke-hranici-jde-take-o-ceskou-republiku

 

„Přátelé domobranci, přátelé z řad široké veřejnosti!

Migrační krize nebyla jediným důvodem vzniku Národní domobrany. Nebezpečí, kterým čelíme a budeme muset čelit, je daleko více. Ale příval migrantů do Evropy je v současné době rizikem mimořádně vážným. Evropští politikové nejsou ochotni tuto záležitost řešit, ale mají přemíru odhodlání bránit evropskému obyvatelstvu, aby se hrozbě postavilo samo. Namísto toho, aby nechali uzavřít společné hranice, umožňují naopak migračnímu proudu volně pronikat do Evropy.

Jedinou vážnou a reálnou překážku migrační vlně jsou momentálně bulharští dobrovolníci ze sjednocené organizace "BNO ŠIPKA A VOJENSKÝ SVAZ VASIL LEVSKÝ" (??? ????? ? ??????? ???? ????? ??????). Na balkánské trase, na bulharsko–turecké hranici, už několik let hlídkují nepřetržitě stovky domobranců, zadržují volně pronikající migranty a vrací je zpátky za tureckou hranici. Není to řešení definitivní, protože migranti si pak znovu hledají cesty do Evropy, ale každá snaha jejich volné pronikání znesnadnit a překazit, představuje pomoc pro evropské obyvatele! Každý migrant, který je zadržen na bulharsko–turecké hranici, „chybí“ v některé západoevropské a středoevropské zemi – tedy i u nás.

Bulharští domobranci během dlouhých měsíců svého působení zadrželi a vrátili za turecké hranice VÍCE NEŽ STO TISÍC MIGRANTŮ! Nejsou přitom podporování státem (bulharská vláda je stejně lokajská a eurohujerská jako ta naše, ale alespoň jsou do jisté míry bulharskou armádou a policií „trpěni“. Svoje poslání na hranicích tak plní za svoje prostředky a nemohou se proto věnovat zaměstnání ani svým rodinám. Všeho mají nedostatek – peněz, výstroje i výzbroje. Navíc, teď v zimním období, postrádají DOSTATEK TEPLÉHO OBLEČENÍ. Potřebují materiální pomoc! A v našich možnostech rozhodně je, alespoň částečně, jim tuto pomoc poskytnout.

Obracíme se proto nejen na domobrance Národní domobrany, ale i na širokou veřejnost s výzvou: pomozme těm, kteří jsou svojí činností prospěšní nejen své vlasti, ale také nám! Získejme pro ně teplé oblečení a další potřeby, které jsou nezbytné pro dlouhodobý pobyt v zimní krajině, v zasněžených lesích a horách bulharsko–turecké hranice.

Dnešním dnem proto vyhlašujeme sbírku nového i přijatelně obnošeného oblečení v mužských velikostech L-XXL – zejména teplých bund, svetrů, kalhot, čepic, rukavic, zateplených bot a spacích pytlů a také doplňků – vitamínových tablet, běžně dostupných prášků proti bolesti a nachlazení, cigaret, kostkového cukru, kávy a čaje.

Sbírka probíhá od 9. do 31. ledna 2017 (v případě zájmu může být prodloužena). Výstroj bude následně předána našim bulharským kamarádům a podrobná zpráva o tomto předání zveřejněna na našem webu, FB a VK.

CELOSTÁTNÍ SBĚRNÉ MÍSTO (posíláte balíkem)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Doporučujeme, abyste svůj dar zaslali balíkem na níže uvedenou adresu. Adresu prosím vypište přesně tak, jak je uvedena – balík zůstane na poště, kde jej vyzvedneme:

David Buchtela

POSTE RESTANTE

142 00 Praha 4

LOKÁLNÍ SBĚRNÁ MÍSTA (předáváte osobně)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Jste–li z níže uvedené lokality, dary můžete odevzdat také osobně místním skupinám Národní domobrany na těchto adresách a v těchto časech:

ČESKÉ BUDĚJOVICE (J. Dietricha 932/5)

NE 15. ledna, SO 21. ledna a SO 28. ledna 2017, vždy od 13 do 17 hodin

https://mapy.cz/zakladni

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 k2161755@mvrht.com 2017-01-11 23:44
Na potvrzeni duveryhodnosti jste mohli uvest tež jejich web stranku: https://www.bnoshipka.org/ .

Facebook komentáře