Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mezinárodní trestní soud v Haagu - Žaloba na Barnevern

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Byzantský katolický patriarchát se obrací k Mezinárodnímu trestnímu soudu s cílem pohnání k trestní odpovědnosti před Mezinárodní trestní soud vedoucí činitele Barnevernu či jiné osoby, které určí prokurátor Mezinárodního trestního soudu, za zločiny proti lidskosti a genocidu spáchanou na území Norska, počínaje rokem 1990 až doposud, na něž se vztahují články 5, 6, 7 Římského statutu Mezinárodního trestního soudu.

Barnevern je de facto samostatný fašistický stát v Norsku lovící děti. Má své vlastní zákony, nemusí se zodpovídat norské vládě, norskému králi, norským soudům, ba dokonce ani OSN. Barnevern (Úřad sociálně-právní ochrany dětí a mládeže) je naprosto nepostižitelný. Únosy dětí tzv. sociálními službami se staly fundamentem pro gigantický byznys. V roce 2015 pracovalo pro Barnevern 4300 zaměstnanců. Ročně pronásledují v průměru 53 000 dětí. Některé z nich už ukradli, jiným pirátský únos hrozí. Přitom v Norsku se ročně narodí pouze 60 000 dětí. Celkový počet obyvatel je 5 milionů. Náklady na Barnevern v roce 2015 činily 11,8 miliardy norských korun, což je asi 34 miliard Kč, tedy asi 1,4 miliardy dolarů!

  • mezinarodni-trestni-soud-v-haagu-zaloba-na-barnevern

 

Za co Barnevern děti rodičům krade?

* Matka nedělá omeletu podle představ psychologa Barnevernu a dítěti krájí chleba na příliš silné krajíce.

* Matka při mytí dítěte použila hodně mýdla.

* Otec má zraněnou nohu a nemůže vylézt na žebřík, proto nemůže utřít prach z vrchní části rámů oken.

* Matka je menší vzrůstem – když bude dcera v pubertě vyšší, matka nebude schopna na ni dosáhnout.

* Rodiče milují své dítě, a proto nechtějí, aby jim bylo odebráno. Toto prý je důkaz, že rodiče nemohou spolupracovat se sociálkou.

Přestože Evropský soud pro lidská práva poukázal na porušování lidských práv Barnevernem, nic se nezměnilo! Norsko bylo navíc kritizováno i vysokým komisařem OSN za systematické nedodržování lidských práv a základních svobod i za porušování mezinárodních úmluv. Opět se nic nezměnilo, ba naopak, zločinnost se ještě stupňuje!

Fakta o zločinech:

1) Barnevern má dle statistiky na svědomí 702 smrtelných případů dětí umístěných do tzv. náhradních rodin v období mezi rokem 1990 a 2001. Europoslanec T. Zdechovský zdůrazňuje, že v současné době úmrtnost dětí ostře roste, což je naléhavou příčinou k opětnému vyšetření působnosti Barnevernu. (Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/smrt-odobrateho-norskeho-dietata-nabada-k-opatrnosti-pri-zavadzani-juvenilnej-justicie-na-slovensku/501535)

2) Barnevern na základě vymyšlených obvinění rodičů zneužívá úřední moc a dopouští se těžkých zločinů. V následku toho v průměru 59 z celkového počtu odebraných dětí ročně páchá sebevraždu! Tento genocidný systém, dopouštějící se zločinů proti lidskosti, odsuzuje rodiče k protizákonnému trestání bez jakýchkoliv důkazů a vin. (Zdroj: http://www.norge.ru/bergseth_barnevaern/)

3) „Kurs na čistou národnost může být pro Skandinávii nebezpečným,“ – s tímto titulkem vyšel 23. května 2014 článek v novinách „Aftenposten“. Novináři oznamují, že 9 z 10 invalidních dětí v Norsku zabíjejí jako „defektní“ děti. (Zdroj: http://inform-relig.ru/news/detail.php?ID=7905&;sphrase_id=9337218)

4) „Kdyby oděv mohl mluvit“ – mobilní výstava svědčí o dětech ve věku 0 do 6 let, které se staly oběťmi násilí a krutosti. Je to rovněž ovoce Barnevernu. Expozice vystavuje nejen šaty, ale dokonce i hračky 40 dětských obětí. (Zdroj: http://ivolin.ru/v-norvegii-prohodit-vy-stavka-od)

5) Europoslanec Tomáš Zdechovský, který aktivně pracuje v záležitosti navrácení dvou českých dětí uloupených norským Barnevernem, oznámil skandální případ smrti. Tříletý chlapec zemřel v následku četných poranění nožem a úderů do hlavy, které mu způsobil 13letý chlapec, který s ním byl „vychováván“ v tzv. náhradní rodině. (Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/smrt-odobrateho-norskeho-dietata-nabada-k-opatrnosti-pri-zavadzani-juvenilnej-justicie-na-slovensku/501535)

6) Jak oznámil 6. března 2014 norský televizní kanál NRK, desítky států požadují od Norska, aby zastavilo zasahování do záležitostí rodin migrantů a turistů z jejich států. Diplomaté požadují, aby rodinám byly vráceny všechny děti konfiskované na území Norska státní službou Barnevern: „Jde tu o zločin únosů dětí v masovém měřítku“. (Zdroj: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1489-zemlja-brejvika-norvegija-voruet-detej-u-priezzhih) Navrácení ukradených českých dětí opětovně žádal i prezident ČR M. Zeman. Bezvýsledně! Rovněž byly ignorovány petice českých občanů i manifestace před norským velvyslanectvím, jíž se zúčastnilo asi 500 lidí.

7) Kniha „Zrada norské matky“ byla napsaná 26letou ženou, kterou jako děvčátko podrobili sexuálnímu násilí v náhradních rodinách od 4 do 12 let. Hlavními postavami této knihy jsou rovněž spolupracovníci norského sociálního systému „Barnevern“, kteří nejenže přispívali k sexuální tyranii dětí z náhradních rodin, ale přímo se orgií účastnili. (zdroj: http://file-rf.ru/news/10546)

8) Barnevern postupuje tak, že nejprve děti rodičům uloupí a teprve potom hledá odůvodnění svého zločinu. Barnevernu stačí anonymní telefonát a absurdní obvinění: příliš mnoho nebo příliš málo hraček, smutný pohled dítěte... Jde o masové justiční zločiny. Podobnou praxi měli fašisté při právní evidenci svých zločinů. (Zdroj: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1139-barnevarn-i-zaschita-detej-v-norvegii)

9) Barnevern odebral matce tři děti za to, že upekla na narozeniny svému dítěti příliš jednoduchý sváteční dort. Oznámily to ústřední norské noviny „VG“. 2. května 2014 byl zveřejněn článek, který potvrzuje, že Barnevern (dětská policie Norska) „zachránila“ děti před touto nedbalou matkou v externím pořádku a bez varování. (Zdroj: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1507-v-norvegii-detej-teper-otbirajut-za-nepravilnye-domashnie-torty)

10) 14. ledna 2013 oznámil norský advokát ruské občance Irině Bergset, že její povinností je vyplatit daň norskému pedofilovi ve výši milion rublů za tyranii jejího syna Michala Bergseta. Barnevern rozhodl dát syna ruské občanky pedofilovi. Ruskou matku a bratra zbavil všech možností kontaktu s dítětem včetně prostřednictvím Skype a telefonu. Právě takový je systém odebírání dětí umísťovaných do náhradních rodin. Vlastní matka musí tyranii svých ukradených dětí ještě i financovat! (Zdroj: http://norge.ru/news/2013/01/26/20987.html)

11) Protestní manifestace proti juvenilním četníkům z norského Barnevernu se v minulých letech konaly u velvyslanectví Norska v Rusku, na Srí Lance, v Indii, Somálsku, i v samotném Norsku. Protesty před norskými velvyslanectvími probíhají i v letošním roce 2016 v mnoha zemích – bezvýsledně: Varšava, Vilnius, Tallin, Stockholm, Bratislava, Londýn, Edinburgh, Dublin, Moskva, Riga, Stavanger, Vídeň, Praha, Brno... (Zdroj: http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?jpostid=260317458&;journalid=3536288&go=next&categ=0, http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1717-pokrokovy-nacismus-v-norsku-matka-nesmi-projevit-lasku-anders-breivik-dite-barnevernetu-prevychova-podle-hitlera-brzy-i-u-nas-desitky-tisic-deti-rocne-predmetem-statniho-byznysu-demnostrace-po-cele-evrope.htm)

12) 3. května 2013 v norském městě Trondheim proběhl sankcionovaný mítink proti Barnevernu. V interwiev Elisabeth Bettan Kielstad, organizátorka mítinku, řekla: „Pracovala jsem v Barnevernu, mí tři vnuci jsou v jejich ‚péči‘. Viděla jsem tento systém zevnitř a chci, aby lidé věděli, jaké zločiny se tam odehrávají.“ Motorem zločinnosti Barnevernu je obrovský byznys s ukradenými dětmi. (Zdroj: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1281-juvenalnaja-justitsija-v-norvegii-ili-pokornoe-stojlo-bezglasnyh-suschestv)

13) V norské mateřské škole dávají nemluvňatům i ostatním dětem teplé jídlo jednou týdně. Matky to znepokojuje a žádají, aby dětem byla teplá strava v mateřských školách dávána alespoň dvakrát týdně. Norští vychovatelé za to ale zprostředkují odebrání dětí těm matkám, které jsou s jídelním režimem nespokojené. Tyto děti bere do svých zločinných chapadel Barnevern. (Zdroj: liveinternet.ru/tags/норвежская+детская+полиция)

14) V Norsku 1/5 všech dětí (200 tisíc z jednoho milionu) je už rodičům odebrána. (Zdroj: http://panteleimon.org.ua/konec-sveta-dlya-semi/)

15) Pan Morozov přijel do Norska se synem. Chlapci bylo 6 let, začal chodit do školy a zalíbil se učitelce. Dítě bylo rozumné a vychované a učitelce se zachtělo vzít si ho pro sebe. Zatelefonovala na Barnevern, pomluvila otce, pracovníci Barnevern přijeli a vzali otci syna. Tato cynická a prolhaná žena dostala dítě a k tomu milion korun od zločinného Barnevernu. (Zdroj: http://www.nakanune.ru/articles/16956/)

16) 1. listopadu 2014 LifeNews oznámil podrobnosti odnětí děvčátka v Norsku, kterou sebrali rodičům jen proto, že doma objevili neumyté nádobí. (Zdroj: http://lifenews.ru/mobile/news/144079).

Vzhledem k tomu, že uvedené protiprávní skutky obsahují znaky zvlášť závažných zločinů proti lidskosti spadajících do jurisdikce Mezinárodního trestního soudu, Byzantský katolický patriarchát, který hájí Boží zákony a morální hodnoty, se obrací na Mezinárodní trestní soud s žalobou. Žádá označení viníků páchajících zločiny proti lidskosti dle článků 5, 6, 7 Římského statutu mezinárodního trestního soudu a pohnání k trestní zodpovědnosti vedoucí činitele Barnevernu a jiné osoby, které určí prokurátor Mezinárodního trestního soudu.

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

20. 7. 2016

Kopie žaloby:

Státnímu sekretariátu Vatikánu a katolickým biskupstvím

Moskevskému a Konstantinopolskému patriarchátu a pravoslavným biskupstvím

Představitelům jiných křesťanských církví

Prezidentům a vládám států Evropy

Prezidentům a vládám USA, Kanady, Brazílie, Číny

Dovětek: Apelujeme na církevní vedení Vatikánu, rovněž na vedení pravoslavných patriarchátů i na vedení protestantských denominací, ale i na různé občanské organizace a jedince, aby zasílali žaloby na Barnevern podle našeho příkladu. Pokud zůstanou lhostejní, dávají najevo, že souhlasí se satanizací dětí! Jde o systém nelidského mučení a sexuálního zneužívání dětí. Zločiny Barnevernu stahují prokletí nejen na Norsko, ale i na ty státy, které mlčky přihlížejí!

Masmédia mají povinnost masové zločiny zveřejňovat! Mlčení je zločinem spolupráce na autogenocidě i svého vlastního národa! „Jestliže nebudete činit pokání, všichni zahynete!“ (Lk 13,3)

Lidé všech národů, spojte se! Pište, tlučte, křičte, dokud zločinný Barnevern nebude spravedlivě potrestán a zrušen!!

Facebook komentáře