Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Duchovní mobilizace za Trumpa

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

To, že je Donald Trump prezidentem, je Božím zázrakem! Je to naděje pro USA a pro celý svět. Jeho program zrušení privilegií LGBT (Jud 7), čipizace (Zj 13) a boj s terorismem IS, je de facto programem boje proti globalistům Nového světového řádu. Elity NWO zneužívaly Ameriku ke svým genocidním záměrům. Dnes tu nejde jen o psychologickou válku, ale o duchovní boj. Na jedné straně je satan s démony a svými lidskými médii, a na druhé straně je Ježíš Kristus, náš Bůh a Spasitel, se svými anděly a pravdivými křesťany. V tomto boji nemůže žádný upřímný Američan zůstat neutrální. Pokud se nezapojí pod prapor Krista, bude oklamán a vtažen pod prapor antikrista.

  • duchovni-mobilizace-za-trumpa

Byzantský katolický patriarchát ve jménu Trojjediného Boha Otce, Syna a Ducha svatého v apoštolské a prorocké autoritě vybízí všechny Američany a všechny lidi dobré vůle k duchovní mobilizaci. Konkrétně: Každý ať se zbývajících 100 dnů od inaugurace, tedy v čase do 1. 5. 2017, modlí od 20-21:00 tam, kde je. Je možno se modlit i v jiné době, ale v tomto čase se pomodli alespoň Kristovu modlitbu Otče náš v jednotě se všemi, kteří volají k Bohu. Společným úmyslem je ochrana prezidenta Trumpa, viceprezidenta i jejich spolupracovníků a realizace Božího vítězství nad satanskými globalisty NWO.

Ježíš slíbil: „Amen, amen, pravím vám, budete-li o něco prosit Otce ve jménu Mém, dá vám to.“ (J 16,23). Bůh je všemohoucí. Kdo se s Ním a s Jeho vůlí vírou sjednotí, skrze toho působí Boží všemohoucnost. Zapoj se do boje víry ještě dnes! Kristovo vítězství je jisté! Tvá modlitba víry zachrání Ameriku i naši Zem!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

 

+ Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

P.S: Je vhodné se v tomto čase modlit Modlitbu jednoty a moci dle Mk 11,23

(viz http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34198).

Kopie:

- Prezidentu a viceprezidentu USA

- Nové americké vládě a politickým stranám

- Americkým biskupům

- Představitelům protestantských denominací v USA

- Americkým masmédiím

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 kamil.bersky@seznam.cz 2017-02-09 15:13
Plně souhlasim a podepisuji. Avšak bez prostřednictví.

Facebook komentáře