Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo skutečně vládne v ČR

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • korupce
Na otázku, kdo vládne v ČR většina občanů, včetně vládních i opozičních politiků odpoví - přece vláda. Možná ani netuší, jak moc se mýlí, není to ODS, nebo TOP09, není to předseda vlády, prezident ani ministr financí. Ti pokud dopadnou na pomyslném žebříčku moci, při dobré vůli a konstelaci hvězd nestojí výše jak na třetím místě.

 

Jinými slovy politikové a strany, kteří od převratu 1989 měli, vládnout se nechali bez odporu ovládnout. Nad nimi má nezměrnou moc korupce a arogance moci, kterou pouze suplují, ale moc ve skutečnosti nemají. Z následujících slov zjistíte, že tito politici jsou pouze drahé loutky dobré tak do pimprlového divadélka.

Tak tu Máme vládu "politiků" kterým vládne korupce, a vysoko nad korupcí ční skupina pěti rodinných klanů, kteří umně a pevnou rukou ovládají korupci a to tak, že ovládají veškeré dění ve státě od kopané až po politiku.

http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=744543

To je také důvod, proč politikové boj s korupcí stále prohrávají. Nemohou zvítězit nad tím, co jim vládne.

Rokenrolem kolem p. Ratha se nehodlám mnoho zabývat, pokud skutečně spáchal trestný čin, ať je po právu potrestán a dle mého názoru by trest pro politiky, by měl za stejný trestný čin následovat tresty se sazbou o 10% vyšší, protože jde o osobu veřejně činnou a taková osoba by mněla být příkladem morálky a cti.

Přesto cítím potřebu něco málo napsat.

Rath se měl dopustit korupce, byl vzat do vyšetřovací vazby, že by mohl ovlivňovat svědky.

TO JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU!

ALE KLADU SI OTÁZKU, PROČ TAK NEBYLO JEDNÁNO S BÁRTOU, KTERÝ SE DOPUSTIL STEJNÉHO TRESTNÉHO ČINU. COPAK BÁRTA NEMOHL OVLIVŇOVAT SVĚDKY?

Také několik svědků před soudem trpělo momentální specifickou amnézií.

Tento typ amnézie se dostal do ČR po listopadu 1989, postihuje převážně osoby politicky činné, tak není divu, že tento nový typ amnézie dosud psychiatři nestačili popsat a zařadit.

TAKÉ SE PODIVUJI, ŽE PANÍ NĚMCOVÁ (ODS) SE VYJADŘUJE MNOHEM OSTŘEJI KE KAUZE RATHA OPROTI KAUZE BÁRTY.

Rozdíl je sice v tom jak se se na korupci přišlo a zřejmě také v její výši, to nepopírám, ale před zákonem jde o vždy o korupci a zda jde o láhev rumu, nebo francouzského koňaku nerozhoduje.

Jsou podivně řešeny kauzy nezákonných finančních machinací politiků, kmotrů politických stran a sponzorů. Například Grossova kauza se vůbec nedostala mimo sněmovnu (ČSSD za předsedy p. Zemana) Kauzu p. Čunka (KDU za předsednictví p. Kalouska) který si stačil ze sociálních dávek našetřit nějaký ten miliónek, byla původnímu státnímu zástupci odebrána za údajné procesní pochybení, předána jinému státnímu zástupci, který vše elegantně uklidil.

Dost možná bychom měli o trochu levnější energii. Za vlády p. Topolánka byla ve vládní koalici SZ, které předsedal p. Bursík a jeho zásluhou na polích místo pšenice, chmele a jiných plodin vyrostly lány s fotovoltaickými panely. Na energii z nich vyrobenou všichni doplácíme, protože zmíněná vláda se rozhodla tuto zelenou energii dotovat. Kdo ví, zda má p. Bursík nebo někdo jemu blízký také lán fotovoltaických panelů.

Tady je zajímavé, že největší plochu s panely a nejvíce energie vyrábí ČEZ.

V POLOSTÁTNÍM ČEZu A V DOZORČÍ RADĚ VYSEDÁVAJÍ POLITICI MÍSTO VE SNĚMOVNĚ A POBÍRAJÍ ZA TO TUČNÉ ODMĚNY.

Pokud by se podařilo někdy někomu rozplést, jak to ve skutečnosti s fotovoltaickou energií bylo, možná by, jsme byli překvapeni.

LZE OČEKÁVAT, ŽE ZA FOTOVOLTAICKOU ENERGII ZAPLATÍME NAVÍC JEŠTĚ DOST MILIARD.

zdroj: http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře

Nejčtenější