Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kard. Duka a prezident ČLR?

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Na státní večeři s čínským prezidentem kard. Duka předal čínskému prezidentovi dopis, kde hovoří o potřebě dodržovat lidská a náboženská práva.

Odpověď: Pod pozitivním termínem „lidská práva“ jsou v EU i ČR prosazovány sexuální gender zvrácenosti a juvenilní justice, de facto zločiny proti lidskosti. Jde o kradení dětí z dobrých rodin a jejich morální devastaci už od nejútlejšího věku. Tzv. antidiskriminační zákony ve skutečnosti diskriminují 99 % obyvatelstva, nazývají je homofoby a hrozí jim vězením. Tato tzv. lidská práva, doporučované kard. Dukou, Čína odmítá. Před několika dny čínská vláda uzákonila zákaz propago vání homosexuality a jakékoliv demoralizace v masmédiích. Rovněž ČLRzakázala filmy, které předvádějí detaily zločinnosti a násilí, aby nedocházelo k podávání návodů ke kriminalitě. Čínu by v tom měl kard. Duka stavět za příklad! Jeho mravokárný dopis je pokrytectvím. Navíc každoročně v Praze toleruje gay pride a de facto ho skrze Halíka prosazuje.

  • kard-duka-a-prezident-clr

Citace Duky z Proglasu: „Kdo se trochu orientuje v otázkách náboženských, filozofických a duchovních si jistě vzpomene na filozofa Konfucia a jeho etiku, nebo na knihu Tao-te – Ting. Toto je ve spirituální oblasti jistě největší a nejznámější přínos Číny.”

Odpověď: Duka dělá propagaci pohanství a zároveň ho i schvaluje. Tato Dukova antimisie je zneužitím jeho úřadu k sebevraždě křesťanství skrze schizofrenický synkretismus. Jde o odmítnutí pravdy o spáse, která je v Kristu. Duka tímto zradil tisíce mučedníků, kteří pohanům nesli světlo víry. V kořeni pohanství jsou různé formy věštění, magie, spiritismu a jde ne o službu Bohu, ale démonům (1Kor 10,20). Pohanské pseudoduchovno Duka staví na jednu rovinu s křesť anstvím a vše dohromady nazývá pojmem „spirituální oblast“.

Čína zákazem propagace reinkarnace v masmédiích de facto připravuje podmínky k masovému přijetí pravdivého křesťanství, které ale kard. Duka i pseudopapež František s apostatickým Vatikánem bohužel už nepředstavují. Reinkarnace popírá základní křesťanská dogmata: Boha Stvořitele, nesmrtelnost lidské duše (ducha), realitu hříchu a vykoupení skrze Božího Syna Ježíše Krista, Boží soud, nebe a peklo. Jestliže Čína tyto dny zakázala propag aci reinkarnace, znamená to, že zakazuje propagaci New Age, který NWO prosazuje k zničení křesťanství.

V žádné zemi na světě nebyl ještě tak užitečný zákon k očistě masmédií vydán, pouze v Číně. V tom by si měly vzít Čínu všechny křesťanské národy za příklad.

Je paradoxem, že Duka tento podstatný zákon k pozvednutí morálky neocení, a naopak se ještě dožaduje, aby Čína přijala tzv. „lidská práva“, což je dnes gender schizofrenie spojená s pirátským kradením dětí!

Duka by měl tyto dny psát kající dopisy české vládě, že vrátí ministerstvu vnitra 200 milionů, které přijal pro katolickou charitu k prosazování islamizace. Zároveň by měl jako pastýř nekompromisně vyžadovat zrušení ratifikace Istanbulské smlouvy, která zavádí monitoringový mechanismus pod názvem GREVIO. V podstatě jde o zavedení systému na kradení českých dětí rodičům pod umělými záminkami.

Co se týče svobody katolické církve v Číně, je povinností státu, aby kontrolovala, zda tato organizace, která má své centrum mimo Čínu a v dnešní době spolupracuje se systémem NWO, není použita ke špionáži a k ideologické diverzi.

Navíc Duka prakticky ukazuje, že už není ani katolíkem ani křesťanem, protože zradil podstatné pravdy víry – dogmata. Tváří se, že hájí křesťanství, ale ve skutečnosti mu škodí, na rozdíl od čínské vlády, která je v opozici NWO a prosazuje skutečné morální hodnoty.

Citace z Proglasu: „...aby Čína svým obyvatelům dopřála náboženskou svobodu“.

Odpověď: Co si představuje Duka pod náboženskou svobodou? Hlásání herezí a morálního rozkladu, jaké představuje papež František, líbání nohou transsexuálům a schvalování synkretismu s pohanstvím i všech herezí, které popírají křesťanské fundamenty?

Kdy napíše Duka mravokárný dopis prezidentu Obamovi, který vyhlásil za prioritu homosexualismus, anebo předá kancléřce Merkelové při návštěvě ČR kárný dopis za zákon 5 let vězení jen za to, když někdo zveřejní zločiny islamistů? Kdy napomene „papeže“ Františka, aby přestal líbat nohy transsexuálům a islamistům, což naposledy bylo dva dny po teroristickém útoku v Bruselu? 

Citace: „Svou přítomnost na večeři s čínským prezidentem jsem chápal jako manifestaci náboženské svobody.“

Odpověď: To nebyla manifestace náboženské svobody, dokonce ani lidských práv, ale Dukovy abnormální nekorektnosti a slepého pokrytectví!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

8.4.2016

Kopie:

Prezidentu a vládě ČR

Velvyslanectví ČLR v ČR

Masmédiím

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-04-10 08:06
To překrmené prase by se mělo už spařit vařicí vodou.

Facebook komentáře