Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak velkým penězům a jakým praktikám čelila i SPD při prosazování zákona o českých potravinách.

MUDr. Ivan David

Vkládám rozhovor bývalého předsedy Agrární komory Jana Veleby. Doporučuji přečíst celé, abyste měli představu o tom, jak velkým penězům a jakým praktikám čelila i SPD při prosazování zákona o českých potravinách. Bohužel, při hlasování o zákonu poté, kdy jej do Sněmovny vrátil Senát, ho nepodpořilo ani ANO. O tak velkou podporu "agrobaronům", jak bojovníci za neexistující volný trh s potravinami rádi říkají, v něm tedy asi nešlo...

  • jak-velkym-penezum-a-jakym-praktikam-celila-i-spd-pri-prosazovani-zakona-o-ceskych-potravinach

"Kvóty na povinné množství českých potravin v obchodech jsou pasé. Ačkoliv to v tomto směru v lednu vypadalo nadějně, minulý měsíc tuto záležitost poslanci smetli ze stolu. Co na to jako bývalý prezident Agrární komory říkáte?

Jsou pasé dočasně, po neuvěřitelně špinavé kampani viceprezidenta Hospodářské komory a současně šéfa Svazu obchodu a cestovního ruchu pana Prouzy.

Kampani lživé, nepravdivé, kampani za miliony korun a s pomocí šedivých myšek domácích odborníků a odbornic, jistě dobře zaplacených. Coby bývalému 9 let úřadujícímu prezidentovi Agrární komory (vedl Agrární komoru ČR v letech 2005 – 2014, poznámka redakce), ale hlavně člověku z venkova, s půdou a zemědělstvím srostlým, je mně z toho nedobře a otevřeně i při této příležitosti říkám, že za návrat českých potravin je třeba bojovat.

Jde totiž o všechno, nejen o potraviny, ale o národní suverenitu. Ono to totiž potopením novely zákona o potravinách neskončilo, ta rozhodující bitva nás teprve čeká.

https://www.parlamentnilisty.cz/.../Neuveritelne-spinava..

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře