Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Názor zemědělce.

"Jsme Češi. Žijeme v srdci Evropy. Naše země je voda a půda. Už tisíc let to jsou základy, ze kterých vyrůstáme. Naši předci nám zanechali nejkrásnější zemi na světě. Zemi, plnou přírodního bohatství i rozmanitostí, která nás všechny uživila, zemi bezpečnou a kultivovanou. Naši předci nám zanechali výkonnou energetiku, rozvinutý průmysl a soběstačné zemědělství. Zdědili jsme krásné památky, hluboké lesy, vinné sklípky i pivovary. My zemědělci jsme uměli uživit tento národ, produkovali jsme maso i mléko, vypěstovali jsme dost ovoce i zeleniny pro všechny. Naše lesy dávaly dostatek dřeva i lesních plodů. I pro víno a pivo jsme vypěstovali vše potřebné.

  • nazor-zemedelce
 
Tvořili jsme spořádaný venkov, pracovitý i bodrý. Naše práce byla těžká, ale plná radosti. Ale pak přišel Green Deal a s ním zelené nesmysly. Evropští byrokraté, bezcelní dovoz jedovatého rakovinotvorného ukrajinského obilí, nekompetentní ministři a prolhaný premiér. Nechceme přihlížet, jak je naše vlast rozkrádána. Není nám lhostejné, jak tato vláda ničí samotné základy, které naši předci draze a těžce vystavěli. Nebudeme přihlížet rozvracení zemědělství, které pak skoupí zahraniční koncerny, ničení českého průmyslu. Nebudeme čekat, až nám greendelová politika vezme, co jsme považovali za své. Nechceme, aby o našich polích rozhodovali v Bruselu. Nechceme být závislí na importovaných potravinách. Nechceme výprodej našeho zemědělství, našeho průmyslu a celé naší země. Bojujeme za domácí zemědělskou výrobu, domácí potravinářství, domácí energetiku. Bojujeme za budoucnost, aby se v naší zemi dobře žilo i pracovalo, aby naše země zůstala v našich rukou. Stop zelenému údělu! Stop vyděračským praktikám obchodních řetězců! Stop vysokým cenám energií! Stop posilování evropských kompetencí! Stop této nekompetentní vládě! My zemědělci, my všichni."
Podle Lisabonské smlouvy už nesmíme rozhodovat o sociální politice, dopravě, prostoru svobody, bezpečnosti práva, průmyslu, všeobecného vzdělávání, civilní obraně, obchodních dohodách, kultuře, cestovním ruchu, dohodě o navrácení přistěhovalců, integraci, atd. Připravuje se právo veta.
Mainstreamová media se pletou už i na internet. Nějaký primitivní plešoun tam diskutuje s kmotrem a dalšími darebáky. Kolik jednotlivců ho sleduje? Důchod by prodloužil do 68 let. Kdyby hloupost nadnášela, už by byl na Plutu. Kdyby hloupost bolela, trpěl by nespavostí. 
Elektroauto v Británii samo zrychlilo a nedalo se vůbec ovládat. Řidič trpěl strachy o vlastní život celých 35 minut, než se baterie vybily. Je tato technika skutečně spolehlivá a hlavně zcela bezpečná?
Holandské obchody se připravují  na prodej syntetického masa a hmyzu.
Když vyhraje Trump, stará Pekařka vyhlásí válku. Chudák Putin strachy nespí. Proč už dávno není Pekařka  v Bohnicích? 
Muž, který se stal ženou, se vdal za ženu, která se stala mužem. Nebo se neoženil? Som z toho volaako zmetěný.
Skutečný případ u nás, který se prezentoval na ČT asi před třiceti roky. Gay si vzal lesbickou ženu a spolu adoptovali dítě. Chocholoušku...
Dvanáct generálů je proti Makaronovi a demonstrující Francouzi jsou proti makaronovu válečnému štvaní. 
Existuje institut pro výzkum války. Je mi záhadou, čím se zabývá a co se dá zkoumat na válce. 
Soudruh Pospíchal, pardon, Pospíšil nepřímo přiznal, že ví o fašismu na Ukrajině- denacifikaci Ukrajiny neschvaluje. Logicky tedy souhlasí s fašismem, čímž jej podporuje a dopouští se tak trestné činnosti. Dle něj Rusko chce Ukrajinu připojit k sobě. Skutečně je takový hlupák, že není schopen pochopit, že nejzkorumpovanější stát na světě by musel živit? Kdyby chtěl Ukrajinu, proč by ji tak ničil?
Vlády EU se připravují na globální potravinovou krizi už v tomto roce. Podrobnosti na Badatel.net.  
Co odhlasovalo ANO v EU: Kromě zvolení soudružky Courové je to inkluze, green deal, covidová diktatura, emisní povolenky, zákaz kouření v hospodách, povinné zavírání obchodů ve svátky. At žije socialismus!
Svazák Kolja, pardon, Kolaja zbaběle utekl z diskuse. Politik se nesmí bát nepříjemných názorů. Stále tvrdím jako Andrej, že kluci a holky do politiky nepatří.
Vědci zjistili, že fosilní paliva neovlivnují zvýšení CO2. 
Vědci napojení na WEF prezentují falešné maso vyrobené z plísní. 
Jarní radix světa / jehož platnost je až do posledního jarního dne!/ ukazuje na mimořádné nebezpečí. Kdo sleduje světovou politiku, tomu netřeba napovídat o čem "tajně" jedná i česká vláda a ví o tom i opozice. Jde o ještě horší horoskop světa než v roce 2015, kdy začala invaze černého hmyzu. Konjunkce Venuše a Saturna- problémy ve financích a ekonomice mnoha států. Možná ekonomická krize, tak dlouho předpovídaná ekonomy. Konjunkce Merkura, Černé luny a Lunárního uzlu v opozici na Lilith nevěští nic dobrého. Velmi zjednodušeně: Dvě "zlé" planety v nejhorším úhlu na další "zlou" planetu. Bible, která se postupně plní, nebyla psaná pro zábavu. Teprve po apokalypse "bude mít rád vlk ovečku". Nastane doba páté dimenze.
Nebude to náhle, ale postupným vývojem. Každé zlo je k něčemu dobré. Vývoj by neexistoval, nebylo-li by zla. Marx-zákon negace negace. Staré už nefunkční se mění na nové dokonalejší. Zlu by se dalo vyhnout jedině radikální změnou myšlení všeho lidstva na této planetě. Naštěstí existuje Gesara a Nesara, BRICS, ŠOS, Hedvábná stezka. Svět se skutečně mění.
Evropské unie se musíme /!/ ptát, jestli nám dovolí budovat firmu na výrobu penicilinu. Opravdu už nejsme kolonií Říše velkoněmecké- EU, kterou založili nacisté?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře