Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Falešné milosrdenství papeže Františka

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám k dispozici náš dopi pod názvem „Falešné milosrdenství papeže Františka“ a prosíme o jeho zveřejnění.

Děkujeme.

S úctou

Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

---------------------------------------------------------------------------------------------

  • falesne-milosrdenstvi-papeze-frantiska

 

Falešné milosrdenství papeže Františka

Před Vánocemi František vyzval vlády všech národů a žádá čtyři věci:

1) zrušení trestu smrti i pro největší zločince a masové vrahy

2) zrušení doživotního vězení pro tyto zločince

3) stanovení alternativy pro zločince místo vězení

4) amnestii už odsouzeným nejtěžším zločincům

Tento postoj není postojem milosrdenství, ale největší krutosti vůči bezbranným občanům. Všechny společnosti v historii lidstva zachovávaly základní principy spravedlnosti. Masoví zločinci a vrazi byli vždycky trestáni, protože společnost tím byla chráněna. V důsledku Františkova požadavku by bylo potřeba zrušit policii a nepátrat už po žádných zločincích. V rámci Františkova milosrdenství a tolerance by mohli beztrestně zabíjet, mučit, dělat atentáty, dopouštět se násilností, vykrádat banky, dokonce by mohli zrealizovat masovou genocidu jednotlivých národů a zůstali by nedotknutelní.

Ptáme se, jestli tzv. antidiskriminační zákony, které chrání sexuální devianty, nejsou podhoubím nového myšlení, které vyslovil František. Například zločinný maniak, který měl na svědomí 52 sexuálních vražd by zůstal beztrestný a mohl by dále pokračovat ve své zločinnosti. Trestat ho by už byla diskriminace na základě sexuální orientace.

Normální občan je zavedením takové nespravedlnosti zbaven jakékoliv ochrany. František je průkopníkem NWO. Tento nový světový řád diskriminuje tzv. antidiskiminačními zákony 99 % obyvatelstva. František jako první ukázal postup ve směru nového myšlení – jsou privilegováni už nejen sexuální devianti, ale následně i nejtěžší zločinci.

Je třeba položit si otázku: Jak je možné, že takový člověk může být hlavou katolické církve? On ale není hlavním viníkem. Hlavním viníkem je celý systém, který už od Koncilu (1965) vnitřně rozložil pravověrné základy církve herezemi a synkretismem. Zůstala zde jen administrativní struktura, v jejímž čele jsou dnes už apostati a heretici. Pokud odstoupí František, vystřídá ho jiný apostata. Pokud by se zázrakem dostal na papežský úřad pravověrný, za pár dní skončí jako otrávený papež Luciani (1978). Vatikán je dnes zdrojem duchovní infekce, herezí, amorálností a ničení základn& iacute;ch lidských práv i spravedlnosti. Toto je ovoce herezí západní církve, ovoce aggiornamenta, II.vatikánského koncilu, ducha Assisi (1986)...

Proč se František o Vánocích neobrátil ke všem vládám s požadavkem, aby děti vězněné juvenilní justicí byly vráceny svým rodičům? V Norsku ročně páchá 59 z takto ukradených dětí sebevraždu. Proč neurguje světovou veřejnost, aby byl zastaven tento zločinný systém proti dětem a jejich rodičům? Proč nevyzve OSN, aby zrušila zločinnou Úmluvu o tzv. právech dítěte, která je základem největšího bezpráví a zločinnosti vůči dětem – kradení dětí, sexuální devastace ideologií gender. Děti nemají už právo znát, že jsou chlapec nebo děvčátko, ale musí si myslet, že jsou ja kési bezpohlavní ono. Tato nejzákladnější jistota kým jsou, je jim brána. Dětská psychika je tím ruinována natolik, že už nejsou schopny rozlišovat pravdu od lži, realitu od ireality, dobro od zla. Úmluva o právech dítěte prosazuje do školních osnov sexuální pseudovýchovu, která demoralizuje děti, takže nebudou schopny zodpovědně založit rodinu a zodpovědně nést těžkosti běžného života.

Proč František v době Vánoc nežádá, aby zločiny současných sociálních služeb byly medializovány a zločinný systém juvenilní justice byl zakázán?

Proč František nevystoupí a nevyzve k pokání vlády národů, které uzákonily eutanazii a tolerují kradení dětí na orgány? Jen v Americe je 5000 transplantací ročně z orgánů dětí získaných na černém trhu.

Nesleduje František tímto vyhlášením – netrestat zločince – také program redukce lidstva na tzv. zlatou miliardu?

František prosazuje celoplošnou islamizaci Evropy a současně netrestání zločinců. Tím připravuje půdu pro masový terorismus. Společnost nebude moci své obyvatele už nijak chránit. Toto je perspektiva, kterou vytyčuje František vládám především evropských národů. V dnešní době poslouchat vedení apostatického Vatikánu je sebevraždou duchovní i fyzickou! Znovu připomínáme, že dle věroučné buly papeže Pavla IV. Cum Ex Apostolatus Officio a Bible (Gal 1,8-9) je František heretik, který okupuje úřad nezákonně a všechno, co koná, je neplatné. Stal se pro lidstvo nebezpečným, protože ztratil svědo mí i rozum!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

27.12.2015

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Petr Přecechtěl 2015-12-30 05:15
Tento "člověk" papež viditelně už část své "odměny" dostal. Je už tak padlý na hlavu, že ten cejch co má na čele vidí snad každý. On tvrdí v podstatě přesný opak pravdy, a to na všech frontách, stalo se to i mnoha jiným papežencům a vlastizrádcům a komentátorům v "naší" TV (Izaiáš3). Náš Král, Ježíš Kristus, už se ujal vlády, sledujme v klidu Jeho spravedlivé soudy, vykonávané třeba prostřednictvím "imigrantů" (Izaiáš52,63,21 ,10... ) a vyhlášení Jeho skutečného práva "mužem pravdy" Putinem (Izaiáš41 a dál) ... Amen
#1 Petr Přecechtěl 2015-12-30 04:53
Kdo jste v této fašistické šárija-árija firmě, Vatikán-USA-eku menicko babylonské, či jiné firmě čistého zla, utíkejte o život a vraťte se domů, totiž k Pravdě a Dobru. Jinak dostanete z ran, které jsou slíbeny této matce všech duchovních prostitutek na zemi. Město na sedmi pahorcích, převrácené učení zla, má na svědomí všechny zavražděné na zemi. Vatikán znovuzaložil 1929 Musollini, tento hrůzypapež Ber(král sodomy)-Gog(Ant ikrist-Ezechiel 38-39)-Lio(všec hna špína a chaos dohromady) je osmý král a je poslední. (Zjevení 17,18). Hledejte Pravdu, a buďte v pokoji. Bude dobře, až tady ta hrůza kupčíků s pravdou, co jim jde jen o majetky a světovládu přes mrtvoly, skončí. Amen

Facebook komentáře