Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

DVTV v roli samozvaného soudce a kata

DVTV - rozhovor s předsedkyní ANS Vladimírou Vítovou, který trval pouhých 9 minut a byl ze strany moderátora předčasně ukončen. M. Rozsypal sám sebe postavil do role soudce i kata. Neprofesionální novinář se snažil účelově vyrobit "antisemity" manipulativním vedením rozhovoru. A o čemže měl být rozhovor? Co stálo v pozvánce?

  • dvtv-v-roli-samozvaneho-soudce-a-kata

Pozvánka k rozhovoru z redakce DVTV zněla takto:

"Moderovat bude Michael Rozsypal, rozhovor cca 20 - 30 minut. Okruhy:

- volební program a hlavní témata voleb

- vaše priority, postoj k povolebním jednáním

- kampaň, její průběh a financování

- aktuální politická témata plynoucí z denní agendy

Pokud byste měla další otázky nebo připomínky, prosím neváhejte mne kontaktovat, jsem Vám k dispozici. Děkuji ještě jednou a budeme se těšit."

 

Rozhovor skončil předčasně a DVTV mu daly tento titulek: „S Adamem B. Bartošem odsouzeným za popírání genocidy nemám problém, říká Vítová.“

https://video.aktualne.cz/…lne

Jednak je nutné zdůraznit, že rozhovor ukončil moderátor, protože nedokázal z předsedkyně ANS vymámit plivnutí na předsedu Národní demokracie Adama Bartoše. Ačkoliv se velmi snažil, tak mu to nevyšlo.

Většina diskutujících na FB neměla ponětí, že tzv. "židovská otázka" je normální termín, ale zaměňují ho s termínem „konečné řešení židovské otázky“. To je ale NEBETYČNÝ ROZDÍL! Z diskuse bylo zřejmé, že většina diskutujících nemá ani ponětí o tom, že věta, na které se stále točil redaktor Rozsypal, se vztahuje k roku 1899!!!! Tehdy byla totiž zavražděna Anežka Hrůzová a začala tzv. hilsneriáda. Z vraždy byl obviněn žid Hilsner, ale zastal se ho například T. G. Masaryk. Většina diskutujících neměla ani ponětí, že hilsneriáda byla v té době zvána „židovskou otázkou“ a tato vražedná kauza nebyla nikdy uspokojivě vyřešena! Věta Adama Benjamina Bartoše, která se vztahuje k této historické události, zní: „Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky. Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“ Co je na tom protižidovského?

Například T.G. Masaryk ve svých spisech „řešil židovskou otázku v českém a evropském kontextu“, stejně tak jako „řešil českou otázku“ (což je mimochodem jedno z hlavních děl TGM). Koncem 19. století a po čas 1. republiky se veřejně hovořilo (a byl to terminus technicus) o „židovské otázce“, o „české otázce“ i o „německé otázce“ - jednalo se o veřejné mnohaleté diskuse! (Například: Bruno Bauer: "Židovská otázka", Karel Marx: "K židovské otázce" a další.) Termín židovská otázka je neutrální a používají ho i židovští představitelé. Je míněn jako problematika vztahů mezi židy a příslušníky jiných národů.

Dnešní samozvaná média nikdo nevolí a nenesou za svoje činy vůbec žádnou odpovědnost. Média se dnes chovají jako gangy! Staví na emocích a dělají nepokrytě sociální inženýrství! Hrají si na dobráky a ničí celou společnost.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře