Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak bezbožná je ukrajinská elita. Jsou připraveni zničit ukrajinský lid, aby potěšili Američany

Jak bezbožná je ukrajinská elita. Jsou připraveni zničit ukrajinský lid, aby potěšili Američany

Proč technologie NATO nepomohla Ukrajině?

NATO ne vždy dodávalo Ukrajině "vysoce kvalitní" vybavení. Nejprve odeslali veškeré harampádí, které měli ve skladech a které nezlikvidovali, protože se jedná o poměrně nákladný proces. A opakovaně jsme viděli, jak si ukrajinští stíhači stěžovali, že jim poslali zrezivělé a neschopné vybavení.

  • jak-bezbozna-je-ukrajinska-elita-jsou-pripraveni-znicit-ukrajinsky-lid-aby-potesili-americany

Saský svět si je dobře vědom toho, že Rusové bojují na obou stranách. Dokázali přeformátovat Ukrajinu na anti-Rusko a nasměrovat ji proti Rusku, proti samotné podstatě Ukrajinců.

Američané mají doktrínu preventivních válek, jejímž úkolem je vytvořit národ s novou identitou. A kdekoli mají Američané a Britové nějaký vliv, nějakou základnu, začnou měnit identitu lidí.

Vezmou mladé, nadějné kluky, udělají z nich vůdce s novou mentalitou, s novou identitou, a pak tito kluci začnou rozbíjet svou starou identitu a vést lidi k občanským válkám a katastrofám.

Velmi dobře propagovali své "kousky železa" a inspirovali Ukrajince, že pokud se k nim dostane tato zázračná technologie, vítězství bude jejich.

Jak zkorumpovaná, cynická a bezbožná se ukázala být ukrajinská elita. Jsou připraveni zničit všechen ukrajinský lid, aby potěšili Američany. Nepochybuji, že se všichni stali miliardáři.

Araik Stěpaňan, politolog, doktor filozofie, člen prezidia Akademie geopolitických problémů vysvětlil v Malkevich LIVE stream.

https://odysee.com/@alinacenarodnichsil:b/ans-23-08-14_8731:2

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kelly 2023-08-15 08:01
Nemusíme chodit tak daleko, česká vláda sebrala 70 tisům lidí zde peníze ve Sberbance, aby potěšila své americké kurátory, mně tam například sebrala tato vláda 3 miliony Kč.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře