Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Demonstrace Jericho na Václavském náměstí

Dne 29. 10. bude v Praze na Staroměstském náměstí ve 13 hodin důležitá manifestace, zvaná Jericho, kterou organizuje Byzantský katolický patriarchát.

  • demonstrace-jericho-na-vaclavskem-namesti

Jde o modlitební procesí, které si klade za svůj cíl svržení duchovních hradeb nepravosti, tedy prokletí, které stáhla na český národ kolaborace vedení katolické církve s globálními elitami.

Bude to zároveň výzva k pravdivému pokání za 30 let jejich činnosti. Zveme lidi dobré vůle na toto procesí za obnovu národa i Církve.

Sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

+Metoděj +Timotej

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jakub Baševi 2023-10-30 16:59
Paní pode mnou je velmi chytrá - "každé úprimné úsilie je chvályhodné". Ve Wannsee se také upřímně o něco snažili. A kdo tam nepůjde, bude za to upálen, či pouze proklet, podobně zde BKP opakovaně "hromuje"??? Tzv. Jericho je demonstrace vítězství migrantů nad původními osadníky. To zde opravdu upřímně chceme??? Co si vzpomínám, BKP organizoval podobnou "demonstraci" cca před dvěma lety. Na záznamu jsem spočítal "demonstrantů" asi tak do deseti, nebo se mýlím? O přínosu jsem se nic nedozvěděl. Ale hlavní je, že "desetiletí duchovní obnovy českého národa" již úspěšně proběhlo, s tím se setkávám doslova na každém kroku mezi spoluobčany.
Citovat
#1 Mária 2023-10-29 03:13
Nech sa podari.
Každé úprimné úsilie je chvályhodné.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře