Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Členové parlamentu, volte život, ne smrt!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Vrcholí jubilejní rok 100. výročí naší republiky. Vezměme si dnes příklad z USA, kde probíhá proces návratu k realitě a životu.

  • clenove-parlamentu-volte-zivot-ne-smrt

 

Prezident Trump změnil směr Obamovy politiky – pohlaví se bude rozlišovat výhradně podle biologických znaků tak, jak tomu vždy bylo. Nebude možné ho ani v dokumentech ani jinak měnit. Kdo by chtěl v USA tzv. změnu pohlaví, bude mít právo na genetickou analýzu. Jedině když ta dokáže, že muž má ženské geny, může mu být provedena změna v dokumentech. To je ale nereálné.

Na konci března prezident USA podepsal memorandum, které zakazuje transgenderům účast v armádě.

Rovněž zdravotníci už nebudou vystaveni tlaku transgenderů, kteří je žalovali za diskriminaci, když je odmítli mrzačit.

Trump rovněž zakázal výdej víz homosexuálním partnerům diplomatů i homosexuálním partnerům pracovníků OSN.

Co se týče genderové politiky, tu maďarský premiér v Maďarsku zakázal jako škodlivou.

Byzantský katolický patriarchát v tomto jubilejním roce vyzývá členy Parlamentu ČR, aby se rovněž postavili za národ a odmítli genderovou ideologii.

Vážení poslanci, neratifikujte Istanbulskou úmluvu a nepřijímejte zákon o manželství homosexuálů! Istanbulská úmluva je spojena se spuštěním mechanismu GREVIO, s kradením dětí a předáváním jich homosexuálním pseudorodinám. Gender ideologie diskriminuje většinu obyvatel a vede k degeneraci jedince, rodiny a společnosti. Zločiny a škody na českém obyvatelstvu, vyplývající z gender ideologie, by nebylo možné finančně ani vyčíslit.

Každý z vás poslanců bude skládat účty před svým národem, ale také v hodině smrti před Bohem. Zda vybereš pro sebe život, či smrt, rozhodneš tím, co dnes vybereš pro národ. Odmítni smrt!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

25. 10. 201

Facebook komentáře