Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chceme neutralitu!

Hodnocení uživatelů:  / 38
NejhoršíNejlepší 

V těchto dnech, kdy si připomínáme vstup České republiky do NATO, od něhož uplynulo 16 let, nastal čas, abychom se znovu zamysleli nad členstvím naší země v tomto vojenském paktu.

Stále jasněji se ukazuje, že rychlý vstup naší země do NATO bez jakékoli veřejné diskuse a bez referenda byl vynuceným krokem, který potřebovaly především Spojené státy americké a jejich evropští vazalové, aby mohly vrazit klín mezi nás a naše dlouhodobé spojence.

 

  • chceme-neutralitu

Již dvanáct dnů po našem vstupu dne 24. března 1999 začalo NATO s bombardováním Jugoslávie. Letecká kampaň, která trvala 78 dní a vyžádala si přes 500 civilních obětí a obrovské škody na infrastruktuře, se stala černým dnem NATO. Tato bojová operace provedená těsně po našem vstupu za naší účasti a souhlasu byla první bojovou akcí Severoatlantické aliance proti svrchovanému státu na území Evropy od konce druhé světové války.

Na tisíc letadel NATO svrhlo na Jugoslávii při více než deseti tisících útocích 23 000 bomb o celkové hmotnosti 7 000 tun. Vypuštěno bylo také 2 500 střel s plochou dráhou letu. Napadány a ničeny byly rafinérie, elektrárny, mosty i továrny. Už tehdy se ukázalo, jak chybný krok naše země vstupem do této organizace udělala.

NATO, které se dnes stalo pouhým nástrojem mocných nadnárodních oligarchií ovládajících celé státy, je největší hrozbou pro světový mír. Právě v dnešních dnech, kdy se znovu reálně přiblížila možnost rozpoutání válečného konfliktu na evropském území, prohlašujeme, že se nechceme podílet na dalších krocích naší vlády vynucených naším členstvím v NATO a Evropské unii.

Občanská válka na Ukrajině rozpoutaná USA s jediným cílem, a sice oslabit Evropu, a zachránit tak hroutící se americkou ekonomiku i za cenu války na starém kontinentě, je jen důsledkem této politiky. Snaha poštvat proti sobě slovanské národy není v dějinách nová. Dnes však vidíme důsledky této zločinné politiky, která má jediný cíl – podmanit si Rusko i za cenu války.

Genocida ruskojazyčného obyvatelstva, ke které dochází na Donbasu, je jen důsledkem těchto snah o světovládu ze strany Washingtonu a Bruselu a za nimi trvale působících temných sil. Dnes již není pochyb, že každý mírumilovný člověk musí tyto válečné zločiny, kterých se kyjevská junta a její západní protektoři na vlastním obyvatelstvu dopouštějí, jednoznačně odmítnout.

Právě ve světle těchto krvavých zločinů, ke kterým dochází i vinou našeho členství v NATO, je třeba přehodnotit naši dosavadní bezpečnostní a zahraniční politiku a z NATO i z Evropské unie vystoupit a vyhlásit neutralitu České republiky.


K výzvě se můžete připojit na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2015-03-09 08:30
Neutralita, toť otázka. Pořád tady máme skupinu idiotů, kteří za vlády KSČ, lezli ze své vlastní iniciativy a hlavně z prospěchu do zadku komoušům. Ale ti samí lidé dnes zase obdobným způsobem lezou do zadku prozápadní verbeži. A takoví zmetci mezi námi jsou. A příkladem je i VICTORIN. Co ty troubo, dokážeš se obhájit? Určitě máš doma schovanou členskou knížku KSČ. Tak se pochlub a nebuď zbabělec. Vždyť víme, že jsi v KSČ byl.
#1 damirr@volny.cz 2015-03-08 16:16
Nejhorší agresoři jsou CIA, MOSSAD, USA a NATO, které je stejně jen "pobočka" USA v Evropě.
To zbožné přání být neutrální by muselo být povstáním celé země a vyhnáním všech cizáků a přisluhovačů západu z naší země. Jenomže, český národ nedokáže povstat, raději bude jako sluha sloužit těm, kteří mu ukazují tu "skvělou západní civilizaci a demokracii", která se zákonitě jednou musí zcela zhroutit. A ti pitomci u "plných koryt" to dobře vědí, jenom si to nechtějí připustit.

Facebook komentáře