Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

BKP: Upsal kněz Marek Vácha svou duši ďáblu?

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

V televizní relaci CNN Prima News jsi, vážený Marku, vystoupil s nehoráznou herezí a tvrdil jsi, že nevzít vakcínu je hřích proti pátému přikázání! Na to Ti dopisem velmi fundovaně odpověděl katolík pan Michal Semín.

  • bkp-upsal-knez-marek-vacha-svou-dusi-dablu
  • bkp-upsal-knez-marek-vacha-svou-dusi-dablu
Pokud své bludné tvrzení opíráš o autoritu pseudopapeže Františka, pak si uvědom, že jeho pseudoautorita je stejná jako apoštola Jidáše. Bergoglio, diletant v medicíně, bojkotuje varování skutečných nepodplatitelných odborníků ve virologii a imunologii. Ti varují před vakcínou i za cenu pronásledování. Pseudopapež Bergoglio však razí heslo: „Vakcína pro všechny!“ „Musí se to udělat!“

On také intronizoval démona Pačamamu, čímž se dopustil nejtěžšího zločinu proti víře, protože zavádí modlářství a likviduje první přikázání Desatera: „Nebudeš mít jiného boha (jiných bohů).“ Rovněž likviduje celou dvoutisíciletou morálku církve, když prosazuje legalizaci sňatků homosexuálů!
 
Těmito herezemi se vyloučil z církve. Boží slovo říká: „Kdo by hlásal jiné evangelium, budiž proklet – vyloučen.“ On na sebe stáhl prokletí, úřad okupuje nezákonně a zneužívá ho nejenom k zničení církve, ale i k vyhlazování lidstva.
Vážený Marku, Ty zneužíváš autoritu kněžství a dobře víš, že ses tím postavil proti Božím zákonům, abys oklamal a zmanipuloval neinformované katolíky či jiné televizní diváky. Je na místě otázka: Upsal jsi už svou duši ďáblu?
 
Byzantský katolický patriarchát
 
10. 9. 2021

Facebook komentáře