Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Adam B. Bartoš se brání proti lživému nařčení ze strany Info.cz (Blesk.cz)

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

"Jsem zvyklý na ledacos, média mne špiní, jak mohou, mám nálepku antisemity či nácka, ale jsou to pořád mediální útoky v rovině politické, které lze do jisté míry pochopit jako součást politického boje. Když to ale přejde do osobní roviny a média se ze mne snaží učinit lidskou zrůdu, byly už překročeny všechny meze," uvedl předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš v reakci na včerejší článek na serveru Info.cz a Blesk.cz, podle kterého prý "antisemita málem utýral svoji fenku Bibi.

"Je to nejsprostší útok, jaký si mohli vymyslet, a to dva dny před soudem, který mne čeká ve věci vydávání mých knih," dodal.

  • adam-b-bartos-se-brani-proti-lzivemu-narceni-ze-strany-info-cz-blesk-cz

Článek tvrdí, že jsem málem utýral svého psa a barvitě popisuje jeho stav. Pes prý "málem nepřežil víkend". Jaká je ale pravda? 

Pravda je, že jsme našeho psa v roce 2016 v bezvýchodné situaci chtěli věnovat někomu, kdo by se o něj byl schopen lépe starat ve chvíli, kdy my jsme už po několika letech nemohli. Fenka trpěla kožními problémy (což je pro mopse typické), se kterými si ale ani lékaři nevěděli rady a 
žádná jejich doporučení nezabírala. 

Hledali jsme proto někoho s osobní zkušeností. Mezi několika zájemci se objevila mladá žena (Jana Š.), která tvrdila, že měla psa příbuzné rasy (fr. buldoček) se stejným problémem, kterým je špatná srst a svědění a že ho vyléčila z mnohem horšího stavu, než v jakém byl náš. 

Jako veterinární sestra měla kontakty na alternativní léčbu u kamarádů veterinářů, kterou prý nebude muset hradit v plné částce, protože jí bylo jasné, že léčba bude velmi nákladná. 

 
Navíc doma už jednoho mopse chovala, takže jsme usoudili, že u této zájemkyně bude Bibi v dobrých rukou. Paní nás přesvědčila, že psovi pomůže, že budeme v kontaktu, a tak tomu i téměř dva roky bylo - nová majitelka nás pravidelně informovala o tom, jak se Bibi adaptuje v novém 
domově a jak se její stav postupně zlepšuje, posílala fotografie a čile si dopisovala s manželkou. Pochopili jsme, že jsme pro Bibi udělali to nejlepší, co jsme mohli. 

Naposledy si Jana Š. s manželkou psala před několika týdny. Dokládá to osobní korespondence, kterou máme k dispozici a ve které je konstatován zcela jiný stav, než jaký uvádí Blesk. 

Ani ve snu by nás nenapadlo, že tatáž osoba po roce a půl, kdy se nabídla, že psa vyléčí, vše účelově otočí proti nám, respektive proti mé osobě nebo (protože probíhá prezidentská kampaň) dokonce skrze mne i proti osobě Petra Hanniga. - 

více info v článku zde - 
http://narodnidemokracie.cz/adam-b-bartos-se-brani-lzivemu-narceni-ze-strany-info-cz-blesk-cz/ 

-- 
Vlasti zdar! 

Adam B. Bartoš 
předseda Národní demokracie 

T: 732 322 371 
M: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
W: www.narodnidemokracie.cz 
F: facebook.com/abbartos 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-12-13 20:29
To je bulvár, či nějaká zpráva která se sem dostala omylem?
Tenhle článek sem vůbec nepatří.

Facebook komentáře