Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ivan Bartoš se spolu se svým pětičlenným týmem „DIGILIDI” zúčastní GSport turnaje na Comic Conu! + Poznámka CFP!

V neděli 7. dubna 2024 od 10:00 do cca 13:00 hodin proběhne v rámci Comic Conu turnaj v GSportu v O2 Universum (Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9-Libeň). Ve hře Arma Reforger se proti sobě v turnaji postaví čtyři týmy. Kapitánem pětičlenného týmu DIGILIDI bude vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš. Soupeřit bude s týmy PČR, AČR a UK FTVS. 

  • ivan-bartos-se-spolu-se-svym-peticlennym-tymem-digilidi-zucastni-gsport-turnaje-na-comic-conu

Turnaj začíná představením každého týmu na hlavním pódiu. Následovat bude gamingové klání, které vyvrcholí fyzickou „opičí dráhou". Turnaj proběhne klasickým způsobem, během kterého proti sobě stanou vždy dva týmy, které se následně prostřídají.

+ BONUS ----------------------------

(Poznámka CFP!: Vlastík "Leopardík" se místo zdravotnictví věnuje tankovým bitvám na internetu. Ministryně obrany ČR "Kalamity Jane" je spíše ministryní bombardování Ruska, Fiala je prolhaný, protičeský, vlastizrádný hňup, Rakušan cpe Putina do pytle na mrtvoly (trochu předčasně), Bejbyfejs z Černínu ztrapňuje Česko po celém světě a dredař si míśto "digitalizace ČR" jezdí hrát internetové turnaje... Mimochodem, nový stavební zákon z dílny zhulených dredařů může stavební řízení ještě prodloužit a ve finále zdražit výstavbu bydlení v Česku. Ale to neva, hlavně, že huliči zvítězí na turnaji internetových her.

Česko je v rozkladu a fialová chunta jen posílá další naše miliardy na zbraně a munici skomírajícímu, zkorumpovanému Zelenského režimu i poté, co USA již nad Ukrajinou zlomilo hůl... S fialovým Českem se v Africe a arabském-muslimském světě již nikdo nebaví... a zatímco se fialoví zločinci zahalují do izraelských vlajek, sionistický režim zcela otevřeně páchá genocidu Palestinců v GAZE...

Není třeba zdůrazňovat, že česká ekonomika se stále nedostala ani na předkovidovou úroveň a s těmito hňupi se tam už asi nikdy ani nedostane, nemluvě ani o extrémním zadlužování ČR a permanentnímu snižování životní úrovně Čechů, Moravanů a Slezanů. 

Tento nesourodý protibabišovský a protiputinovský slepenec způsobil svojí demoliční politikou jen to, že Babiš bude mít v pŕíštích volbách ústavní většinu a Putinovo Rusko nebylo nikdy ekonomicky a vojensky silnější, než nyní. A jako vedlejší produkt jejich antibabišovské a antiputinovské "politiky" zůstane zbídačené Česko a ožebračení Češi, Moravané a Slezané s milionovou ukrajinskou "menšinou" a nefunčním školským, zdravotním a sociálním systémem. Ale hlavně, že seženeme a koupíme další munici a zbraně pro Ukrajinu.  

Bohužel po dobrém se jich nezbavíme, protože se chtějí nechat, díky korespondenční volbě, volit sudeťaky, kterým udělí občanství do 4 kolene, do nekonečna...  

A proto přijďte na demonstraci proti zatahování ČR Fialovou vládou a prezidentem Pavlem do války na Ukrajině. Protest začne 10. 4. 2024 od 14:30 před Úřadem vlády – nábřeží Edvarda Beneše 4.

Tam se zformuje průvod, který pak půjde po trase: U Bruských kasáren – Chotkova – Badeniho – Milady Horákové – Tychonova, kde před vstupem do Ministerstva obrany (Tychonova 1) promluví několik řečníků k tématu nesouhlasu s vysláním našich vojáků do války na Ukrajinu.

Přijděte říci naším válkomilům: Černochové, Řehkovi, Fialovi, Pavlovi, Lipavskému a dalším jasné NE pokusům o zatažení ČR do cizích válek!)

+ VIDEO -----------------------

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Vilím 2024-04-05 07:27
Ano ty ostře řezané rysy tváře, které mi připomínají, že za tím bude ještě něco jiného, asi zlověstnějšího. Prohlédl jsem si na internetu časo sběrné snímky osob které drogy měnily, až změnily.
Citovat
#1 potkan 2024-04-04 21:21
e? Další reklama na získanou encefalitidu očkováním? Zrychtených a překotných jako drmola paflík i když tady je spíš zřetelná potrhlost. .-) 3x FUJ!
Hlavně že jim stejně postižení rozumí, že jo. blééé
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře