Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

A profesor už má viníka!

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Nakladatelství Naštvané matky
·
Lukáš Pollert, jehož odbornost snad nikdo nemůže zpochybnit, k očkovacímu nátlaku:

"Včera odpoledne jsem slyšel v rádiu imunologa Hořejšího komentovat úmrtí v domově seniorů. Zemřel starší člověk na covid, který byl po očkování (obě dávky).

Nákaza se našla u několika lidí, včetně pečovatelky, která nebyla očkovaná. A profesor už jí má za viníka!

  • a-profesor-uz-ma-vinika

To, že i očkovaní jsou sami přenašeči, neboť nemají slizniční imunitu, vůbec nesdělil, stejně tak, že i očkovaní mohou na covid zemřít. Pečovatelka měla respirátor a negativní testy. A stejně tak se mohla nakazit od očkovaného. Nevadí, profesor má jasno.

Bohužel pokud už takto veřejně komunikuje odborník, není možné čekat nějaký posun v racionálním vnímání celé situace. Dnes se to komentuje jako neúmyslné zabití, zítra to bude vražda a co bude pozítří už z dějin známe dobře."

Lukáš Pollert velmi dobře trefil hřebík na hlavičku. Jen těžko se daří skrýt, že celé to šílenství s očkováním je přehnané a neefektivní. K čemu tedy je nutné tak vydírat lidi, když efektivita očkování je malá? Dokonce očkování onemocní, umírají a nemoc mohou i šířit. proč tedy musíme neprověřenou vakcínou očkovat i lidi, kteří nejsou ohroženi a vystavovat je riziku nežádoucích účinků?

Kdo má rozum v hlavě, umí si odpovědět, zase jde jen o peníze. Sledujme, kdo jak mluví a pamatujme si, kdo je ochoten logické argumenty a zodpovědný přístup vyměnit za mrzký peníz. Je to o to tragičtější, že na základě propagandy jsou zbytečně vystavováni lidi rizikům závažných nemocí a smrti.

Facebook komentáře