Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V Jerevanu se na centrálním náměstí shromáždily tisíce lidí požadujících vyšetření Pašinjanovy zrady

Arménská opozice oznamuje vytvoření Národního výboru k odstranění Pašinjana od moci.

Navíc vychází najevo, že Pašinjan se s Ázerbájdžánem dohodl, že nevytvoří koridor, kterým by Arméni z Arcachu (Náhorního Karabachu), mohli odejít do Arménie. Budou muset přijmout ázerbájdžánské občanství, nebo odejít ze země přes Baku, kde je Ázerbájdžánci předtím podrobí "protiteroristické kontrole".

  • v-jerevanu-se-na-centralnim-namesti-shromazdily-tisice-lidi-pozadujicich-vysetreni-pasinjanovy-zrady

Je jasné, že 90% z nich zůstane v ázerbájdžánském vězení, jako separatističtí teroristé !!! Vše navíc vypadá jako předem domluvené, protože Ázerbájdžán právě otevřel úplně nové vězení pro 10 000 lidí, které zeje prázdnotou.Je zajímavé, že jen před týdnem Pašinjan vyhlásil, že Arménie uznává v Karabachu hranice do roku 1991, čímž fakticky předal Náhorní Karabach Ázerbájdžánu !!! Týden na to, začal Ázerbájdžán svou "protiteroristickou operaci".

Pašinjan totiž nepotřebuje v Arménii Armény z Arcachu, protože to rozhodně nejsou jeho stoupenci !!! Takže nyní za obyvatele Arcachu vyjednávají s Ázerbájdžánem ruské mírové síly a snaží se, aby to dopadlo jinak, a lidé, kteří chtějí, mohli z Karabachu svobodně odejít. Několik Rusů z mírového sboru, již dokonce přišlo dnes o život, když zatím neznámá skupina zahájila palbu na ruský nákladní automobil.

Mezitím se v hlavním městě Jerevanu prochází američtí vojáci a na stadionu má mít dnes obří koncert americký raper Snoop Dogg !!!

přiloženo video:

https://vk.com/video-50332460_456397624

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Maliř 2023-09-22 10:14
Je to hnus... Jsou-byli tam úžasní lidé, naprosto nehostinny kout..historick ý patříci Arménii.. Další info p. Svatoš a veteranstoday.
Citovat
#2 Miroslav 2023-09-21 18:59
Arméni zvolili idiota, stejná svině jako Zelenský
Citovat
#1 Kluk 2023-09-21 12:18
Je to k zblití!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře