Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská federace udeřila hypersonickými raketami Kinžal !!!

Odpáleny byly rakety Kinžal a Kalibr, zasaženo bylo letiště ve Starokonstantinově.

  • ruska-federace-uderila-hypersonickymi-raketami-kinzal
  • ruska-federace-uderila-hypersonickymi-raketami-kinzal
  • ruska-federace-uderila-hypersonickymi-raketami-kinzal

Další rakety zasáhly cíle v Kyjevě, Kyjevské oblasti, Poltavě, Žitomirské oblasti, Chmelnické oblasti a ve Vinnici (kde se nachází velitelství ukrajinského letectva).

Z letiště v Chmelnické oblasti létají letouny Su-24MR ukrajinského letectva vyzbrojené raketami Storm Shadow. Soudě podle místních zpráv byl zasažen i nějaký muniční sklad v okolí. Možná i samotné rakety. Z oblasti je hlášeno nejméně 10 velkých výbuchů.

Mezitím, vzlétlo do vzduchu 7 ruských strategických bombardérů TU-95MS, takže za 2-3 hodiny čeká Ukrajinu další kolo úderů.

2)

Ruské a syrské letectvo provedlo úder, v jehož důsledku bylo poblíž města Idlib zničeno velitelství teroristické skupiny Al-Nusra (v Rusku zakázané), informuje ruské Centrum pro usmíření znepřátelených stran.

Fotky ve fotogalerii:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jarda K. 2023-08-07 00:00
Je to židovská vojna proti bielej rase! Najprv akoze ŠVO na Ukrajine, a potom nuklearne uderia na Ruropu a Ameriku,ktoré Rusi zničia, no protiúdery z ponoriek zdevastujú Europsku casť Ruska...Skončí to ako vo 4.veku slnka, kde India zničila dvojich Indianov kolonistov v Severnej Amerike...A tí zasiahli aj Indiu,vid Mohenjo-daro na Induse a okolité radioaktívne archeolog.vykop avky v Indii...Maha-bh aráta píše o tejto nuklearnej vojne!!!!V buducom Zlatom veku slnka zavládne źltá rasa a Číňania...
Citovat
#1 Filipes@volny.cz 2023-08-06 23:51
Nechápu tuto válku. Proč s tím vším nepřišli Rusové daleko dříve? Při jakékoliv válce se přece nejdříve likvidují dopravní uzly a letiště. Rusové s tím přišli až po roce? Kdo řídí ruského gosudara?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře