Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak je to doopravdy s údajným ovládnutím čtyř plošin u Krymu ukrajinskou armádou:

Ukrajinská GRU dnes zveřejnila záběry z výsadku na zařízení na těžbu plynu západně od Krymu a hlasitě se hlásí k jejich kontrole. Toto video však v žádném případě nekoresponduje s reálnými fakty a má za cíl zvýšit morálku vlastního publika.

  • jak-je-to-doopravdy-s-udajnym-ovladnutim-ctyr-plosin-u-krymu-ukrajinskou-armadou
  • jak-je-to-doopravdy-s-udajnym-ovladnutim-ctyr-plosin-u-krymu-ukrajinskou-armadou

Podle všeho byly záběry natočeny ve chvílích minulých výpadů ukrajinských DRG na Krym, nejspíše během prvních relativně úspěšných pokusů, kdy nepřítel zasáhl systémy protivzdušné obrany S-300 na mysu Tarchankut a přistál u Olenevky.

Soudě podle videa se příslušníci GUR nalodili na plošiny, natočili video s vlajkou a okamžitě opustili plynová zařízení. O nějaké kontrole nad nimi nemůže být řeč, vzhledem k neustálému hlídkování zóny ruskými piloty a skutečnosti, že včerejší skupina ukrajinských člunů byla poražena 100 kilometrů jihovýchodně od Oděsy - nemohou se dostat do blízkosti plošin.

Zájem o prázdné plošiny, lze ale vysvětlit jejich polohou - pokud se podíváte na mapu, při cestě z Oděské oblasti jsou zde velmi výhodné pozice pro logistickou podporu člunů, umístění komunikačních zařízení a průzkumné techniky.

Proto je nyní zajištění stálého hlídkování v této zóně jedním z prioritních úkolů námořníků a pilotů Černomořské flotily - vždyť pokud se tam Ukrajinci uchytí, bude to z těchto plošin na Krym co by kamenem dohodil.

Rybar

foto ve fotogalerii:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Filipes@volny.cz 2023-09-16 08:46
Ukrošům nelze věřit ani pozdrav.
Citovat
#1 Dusan Janto 2023-09-13 15:29
Fasisticka propaganda ktorej veri fuhrer z Krivoj Rogu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře