Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VIDEO: Úžasný příběh, jak se leopard Diabolo stal Spiritem

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Co kdyby jsme se naučili komunikovat se zvířaty, kteří jsou naši přátelé a souputníci? Anna Breytenbach to umí. Zasvětila svůj život tomu, co se nazývá mezidruhové komunikace. Vyšle podrobné zprávy pro zvířata pomoci vizuálních představ (obrázku) a prostřednictvím myšlenek.

 

 

 

 

  • video-uzasny-pribeh-jak-se-leopard-diabolo-stal-spiritem

A pak pak přijímá zprávy s pozoruhodnou jasností zpět od zvířat. Není žádným tajemstvím, že lidstvo jako celek ztratilo něco neuvěřitelně posvátné a božské, schopnost komunikovat duše s duší s absolutní autenticitou... schopnost pronikat skrze závoj iluze a spojit se s tím, co je opravdu skutečné.

Pokud jsou lidé schopni otevřeně přijmout dar komunikace s jinými živými bytostmi, zvířaty a přírodou, byli bychom schopni zažít z první ruky vzájemnou propojenost všeho života. Vnimali by jsme, že je třeba ctít a respektovat zemi a všechny naše kolegy vnímavé bytosti. Pro lidi by to znamenalo znovuzískání ztracených aspektů naší duše a setkání v místě, kde již nebudeme soudit jeden druhého, prostor, ve kterém jsme se vyrovnali s přirozeným prouděním vesmíru. Věděli bychom přesně jak existovat a žít v harmonii s tímto světem. To otevírá cestu k vyššímu paradigmatu.

Facebook komentáře