Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prohlášení DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT ke změně názvu strany

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Včera bylo představitelům DSZ doručeno rozhodnutí Ministerstva vnitra o registraci politické strany Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT /DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT/.

  • prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-ke-zmene-nazvu-strany

Doplněním názvu vyústila spolupráce, resp. spojení Demokratické strany zelených s ochránci zvířat. Spolupráce započala již před lety a v loňských podzimních komunálních volbách byly podány v 36 městech a obcích společné kandidátky DSZ a ochránců zvířat.

Např. v Praze DSZ kandidovala pod názvem S.O.S. ZA PRÁVA ZVÍŘAT, s názvem ZVÍŘATA JSOU MŮJ ŽIVOT v Brně, ZA PRÁVA ZVÍŘAT A ZDRAVOU PŘÍRODU v Pardubicích, PROTI ZABÍJENÍ A TÝRÁNÍ ZVÍŘAT v Chomutově, ZVÍŘE NENÍ VĚC v Kolíně, ZVÍŘE NEUMÍ ŘÍCT NE, MY ANO!, v Trutnově, S.O.S. POMOZME ZVÍŘATŮM ve Vsetíně, ZA ZVÍŘATA A JEJICH PRÁVA v Dobřanech, S.O.S. ZA PRÁVA ZVÍŘAT, STOP JEJICH TÝRÁNÍ v Úpici, JSEM PROTI TÝRÁNÍ ZVÍŘAT v Břvanech, ČAS NADĚJE, ZA PRÁVA ZVÍŘAT A BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ v Brankovicích, S.O.S. ŽIVOT PRO KONĚ v Mířkově.

DSZ spolu s ochránci zvířat kandidovali i v Plzni, Uherském Hradišti, Písku, Letohradě, Klatovech, Domažlicích, Poběžovicích, Kolovči, Klenčí pod Čerchovem, Postřekově, Chodově, aj. Strana získala 14 zastupitelů a obsadila ve vedení měst a obcí celkem 38 postů: 1x starosta, 1x 1.místostarosta, 1x místostarosta, 1x radní, 3x předseda výboru, 1x předseda komise, 14x člen výboru a 16x člen komise. Celkový výsledek pro stranu byl 7,85 % - ve městech 1,81 % a v obcích 13,88 %.


Hlavní prioritou DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT je ochrana zvířat a jejich práv, ale i ochrana přírody a životního prostředí.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT prosazuje přísnější tresty za týrání zvířat, zlepšení podmínek chovu zvířat a zacházení s nimi, ale i např. zákaz ohňostrojů a petard - s ohledem na ochrana lidí, zvířat, majetku a životního prostředí.

 

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT


V Domažlicích 31. 1. 2019

-------------------------

www.dsz321.webnode.cz/news/prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-ke-zmene-nazvu-strany/
--
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
 ***ochrana zvířat a jejich práv***

Více zde: www.dsz321.webnode.cz

Facebook komentáře