Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky v anglickém parlamentu.

Dr. Robert Malone – britský parlament 4/12/2023
Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Dr. Malone své vystoupení komentuje slovy: "Důležité bylo včerejší svědectví odborníků na pozvání poslance Andrewa Bridgena v britském parlamentu. Místnost byla přeplněná lidmi. Mnoho členů parlamentu a lordů si přišlo poslechnout. Svědectví, které jsem podal já i další vědci a lékaři, bylo vědecky podložené, pravdivé a přesné."

-------------------------------
Dr. David Martin – britský parlament 4/12/2023
Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Dr. David Martin excelentně shrnul, nevyvratitelnými, dohledatelnými fakty podložil a popsal časovou osu dlouholetého globálního spiknutí, které vyústilo v pandemii Covidu-19. "Byl to podraz od začátku do konce." Důležité shlédnout!

---------------------------------
Dr. Michael Yeadon – britský parlament 4/12/2023
Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Dr. Michael Yeadon (bývalý vedoucí vědecký pracovník a viceprezident divize výzkumu alergií a respiračních onemocnění farmaceutické společnosti Pfizer) ve své prezentaci, která měla být vysílána v britském parlamentu, ale nakonec kvůli technickým problémům nebyla, vysvětluje, že škodlivost vakcín nebyla náhoda, ale záměr. Dr. Yeadon prosí o sdílení tohoto videa s informacemi, které v nich předložil.

---------------------------
Steve Kirsch – britský parlament 4/12/2023
Setkání odborníků na téma Pandemie Covid-19, vakcinace a její následky. Steve Kirsch: "Nyní máte data, která dokazují, že jste zabili své občany. Kde je vaše vyšetřování? Budete se zodpovídat? Kdo a kdy se za to bude zodpovídat? ...Proč britský Národní statistický úřad tyto údaje tají?" Více ve videu.

  • setkani-odborniku-na-tema-pandemie-covid-19-vakcinace-a-jeji-nasledky-v-anglickem-parlamentu

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře