Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rozhovor Petra Vacka a Jiřího Havla - pohled prvního místopředsedy PRO a pohled aktivního občana

Po nedávné glose Paralelně rozebírající výrok prvního místopředsedy strany PRO Patra Vacka z tiskové konference k plánované demonstraci strany PRO na Václavském náměstí, že z východu k nám přišla jen bída, utrpení a ponížení se zvedla celospolečenská diskuze o směřování strany PRO. Protože je základem svobodné společnosti dialog, sešel se na platformě Inovace Republiky Petr Vacek s Jiřím Havlem, aby o svých rozdílných pohledech na směřování země vedli polemiku.

  • rozhovor-petra-vacka-a-jiriho-havla-pohled-prvniho-mistopredsedy-pro-a-pohled-aktivniho-obcana

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Alois Krejčí 2023-09-19 10:36
Pane Jiří Havle, za mne máte za 1 + a dík za Vaši odvahu , Jsem udiven naivitou JUDr. Pera Vacka, takže za mne 0 –.
Podle mne má PRO 1,5 % proto, že se tam prezentují právě Vackové a jim podobni.
Jen malá poznámka: Tvrzení pana dr. Vacka, že NATO vzniklo (rok 1949) nato, co se dělo na východní části světa. Varšavská smlouva vznikla až v roce 1955 jako protiváha tohoto dnes již agresivního paktu. Těch bludů v jeho povídání bylo více …
Citovat
#2 disident 2023-09-16 21:23
JUDr. Vacek je druhý PePa . za minulého režimu pro socializmus a tím i pro SSSR, nyní po převratě Rusku nemůže přijít na jméno a pouze NATO a EU. PRO se potřebuje dostat ke krytu a potom to půjde stejně, jako nyní.
Citovat
#1 jarka 2023-09-16 11:31
Zajímavý rozhovor, který skutečně odhaluje,jaký kdo skutečně je. Inovace repuboliky mívá velice zajímavá témata, jen by neměla mást neznalé lidičky, tím, že na Petra Vacka uvede, že jde o Jiířího Havla a naopak. Věřím, že šlo o chybu, která se nebude opakovat. Pan Čumpelík mívá zajímavé pořady, názory a i odvahu. Za vše mu budiž poděkováno.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře