Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odhalení hudebního průmyslu (11 videí)

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

  • Odhaleni_
Slyšeli jste o Iluminátech? O tajné společnosti, která ovládá náš svět z podsvětí? Tak to se vám bude líbit tahle série cca desetiminutových videí. Zabývají se moderním hudebním průmyslem a podle tvůrce se umělci upisují právě iluminátům, jakémusi ďáblu. Zpěváci odkazují ve svých písních na satanismus, okultismus, smlouvy s ďáblem, nenávratnost cesty, na kterou se vydali apod. V průběhu seriálu se autor zaměří na smrt Michaela Jacksona, problémy Eminema, úmrtí Tupaca Shakura, proměnu DMX a dalších lidí.

 

Seriál má zatím 11. dílů a další postupně vycházejí. Sám nevím, jestli tomu věřit, ale fakta, která jsou uvedena, jsou docela ohromující a něco na tom je. Takže prosím, neodsuzujte to hned ze začátku. Počkejme si, až uvidíme kompletní sérii. Potom můžeme začít diskutovat.

2.)  Další díl vám dnes prozradí, kdo to tedy jsou ti Ilumináti, proč o sobě dávají tak vědět, jak nám zasahují do života a jak ovlivňují umělce. Musím opět upozornit – v tomto díle se nedozvíte, jak to všechno doopravdy je, neuvidíte žádné ultimátní důkazy apod. Musíte pochopit, že je to teprve druhý díl a většina zajímavých a důležitých informací teprve přijde v následujících dílech. Je ovšem nezbytné znát tyto informace pro další pochopení toho, co se nám tento seriál snaží říct.

3.) Kladli jste dotazy kdo je to Rain Man, proč je to Rain Man apod. V dnešním díle máte možnost se dozvědět kdo by to mohl být, co by toto jméno mělo prezentovat a koho nejvíc takový Rain Man ovlivňuje. Třetí díl Odhalení hudebního průmyslu a pořád se jen zahříváme.

4.) V čtvrtém díle Odhalení hudebního průmyslu se podíváme blíže na jeden z klipů – Umbrella od Rihanny. Co se v něm skrývá a co se z něj dá vyčíst? A všimneme si toho vůbec pouhým okem? Po rozboru nebude chybět dávka pofidérních, ne zrovna uvěřitelných informací, ale samotný rozbor je podle mě zajímavý. A příště se už můžete těšit na příběhy o DMXovi a dalších. Slibuju, že od 5. dílu už to bude zajímavější. Pozn.: Jay-Z zmiňuje “Idiot savant”, což znamená něco jako chytrý, až geniální člověk, trpící mentální poruchou. Je to forma autismu, kterou jste např. mohli vidět ve filmu “Rain Man”.

5.) V pátém díle konspiračně teoretického seriálu a pomalu se přesouváme k osobnostem hudebního průmyslu. Byl Michael Jackson pedofil? Opravdu Tupac Shakur někoho znásilnil? A co DMX? Autor si trochu pospekuluje o třetí hodině ranní a uvidíme rozhovor s DMXem z vězení. Tak co myslíte? Vede tohle někam nebo je vše pouze vytrženo z kontextu?

6.) Minulém díle jsme měli možnost podívat se na DMXe ve vězení. V šestém díle se podíváme, jak a proč se tam vůbec dostal. Opravdu byl vinný anebo to všechno bylo akorát nalíčené? A proč je najednou tak zbožný? Pravdou zůstává, že DMX šel evidentně po průmyslu. Jestli ho za to průmysl potrestal nebo ne, to už je otázka do debaty.

7.) V sedmém díle se začneme přesouvat k Michaelu Jacksonovi. V tomto díle se ještě podíváme na numerologii, význam některých čísel a co znamenají pro Ilumináty, mrknem se na úmrtí některých umělců a nakonec se podíváme blíže na cenzurovaný videoklip Michaela Jacksona. A co vy? Měli jste Jacksona rádi a poslouchali jeho hity?

8.) V osmém díle se podíváme hlouběji na Michaela Jacksona a okolnosti jeho úmrtí. Také autor bude řešit proč a jak došlo ke změně barvy jeho kůže – tzv. choroba vitiligo. Uvidíte rozhovory a různá videa s Michaelem i bez něj.

9.) Devátý díl se bude hodně motat kolem islámu, muslimů apod. Hlavně kvůli tomu, že velkou část zabere rozhovor s Jermainem Jacksonem – bratrem Michaela. A celkově dnes uvidíme názory jeho rodiny. Autor bude narážet na islám i ukázkou, jak se na něj obracejí známí rappeři. V příštím díle (prozatím posledním) už se od tématu Michaela Jacksona oprostíme, ale prozatím nám do komentářů můžete napsat, co si o Michaelovi myslíte. Záchranil by ho přechod na islám?

10.) Vracíme se k Eminemovi a podíváme se na něj pěkně z blízka. Autor probere jeho závislost na prášcích, úmrtí jeho nejbližšího přítele Proofa a jeho rozhovory s “ďáblem”. Určitě jste si sami všimli, že se Eminem hodně změnil. Je mnohem vážnější, vlasy má černé a i jeho písně už jsou zaměřené jiným směrem. Co je na tom pravdy? Byla vražda Proofa připravená? Měl na tom Eminem nějaký podíl?

11.) Autor se lehce vzdálí od samotného hudebního průmyslu a nebude se zaměřovat jen na jednu osobu v průmyslu. Poví nám o průmyslech dalších a hlavně o tzv. transhumánní agendě. Co to znamená, se dozvíte v samotném videu. Uvidíme pár ukázek této agendy, pár ukázek pomlácených celebrit a tímto náš konspirační seriál končí. Jak sám autor uvedl na konci – jsou to všechno jenom okrajové informace. Na video se podívejte ZDE.

zdroj:http://www.videacesky.cz

++++++++++++++++++++++++++++++++++BONUS++++++++++++++++++++++++++++++

Jak funguje zábavní průmysl

Facebook komentáře