Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jan Hnízdil na Svobodném universu

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Jan Hnízdil 1. díl: Politikům-psychopatům koronavirus nahrál. Nevědí si rady, tak vyhlásí válku – a bojují s vnějším nepřítelem
Už více než rok žijeme ve stavu natolik nenormálním, že kdyby nám to někdo vyprávěl ještě loni v lednu, tak mu neuvěříme. Za tu dobu se objevilo nespočet teorií o tom, proč jsme se v takovém stavu ocitli, kdo to způsobil, a také byly nespočetněkrát probírány různé chyby, omyly, postupy. Dnes už asi máme dostatek informací na to, abychom onen uplynulý rok mohli porovnat, analyzovat, zhodnotit – a abychom se mohli dopouštět úvah o tom, kdy to všechno skončí. Ale především, co bude následovat potom. Jak se změní naše životy? Jak se změní společnost? Jak bude vypadat poscovidový svět? O tom všem si budeme povídat s jedním z našich nejznámějších celostních lékařů, doktorem Janem Hnízdilem.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/hni...

----------------------------------------------------------------------

Jan Hnízdil 2. díl: Covidové zákazy budou platit tak dlouho, dokud je budeme dodržovat V našem předchozím rozmlouvání s doktorem Hnízdilem jsme mluvili o koronaviru, ale také o zásadních politických proměnách naší civilizace, západní společnosti. Jen namátkou některé jeho výroky: „Naše civilizace už tímto způsobem dále fungovat nemůže. Máme obrovské nároky na výrobu, produkci, spotřebu v situaci, kdy docházejí zdroje energie, naprostá většina států má astronomické dluhy, a politici si s tím nevědí rady… Zažíváme brutální, bezohlednou masáž lidí strachem. Nemocnice se už zaplňují oběťmi represivních opatření, protože pokud budete na lidi soustavně pouštět hrůzu, tak oslabíte jejich imunitu a odolnost takovým způsobem, že začnou stonat a umírat, i kdyby tady nebyl jakýkoli virus. Ale on tady navíc je… Koronavirus politikům nahrál. Neumí tuto situaci řešit, a politik, když si neví rady, tak vyhlásí válku… Koronavirus není nijak výjimečný. Je výjimečný snad jen mediálním nábojem… Zdravotnictví se úplně vymklo své původní hlavní roli, kterou bylo starat se o nemocné, a nikoli odchytávání zdravých lidi.“ Mluvili jsme také o tom, kdo nás do této situace přivedl, a jak z ní ven. A právě v tom budeme s doktorem Janem Hnízdilem pokračovat i nyní.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/hni...

-------------------------------------------------------------------------------

Jan Hnízdil 3. díl: Skončilo podávání petic. Nastal čas občanské neposlušnosti, protože to, co vláda provádí, je protiústavní a protizákonné V minulém díle našeho rozhovoru s doktorem Janem Hnízdilem vás zaujalo – soudě podle ohlasů – mnoho jeho výroků. Například, když mluvil o tom, že: „Musíme důkladně posuzovat nejen nebezpečnost tohoto viru, ale také dopady restrikcí, protože v medicíně platí, že léčba nikdy nesmí pacienta poškodit víc, než nemoc…“ Při jeho vyprávění snad bylo i fyzicky slyšet, jak se v mnoha lidech bortí jedna iluze za druhou, když například řekl: „Spousta lidí si klade otázku: ‚Kdy bude konec?‘ Jenže my jsme na začátku. To je skutečně začátek velké společenské a civilizační změny… To, co politici, slibují, když říkají: ‚Nechte se očkovat, a bude jako dřív‘, je jen iluze. Už nikdy nebude jako dřív, už není cesty zpátky… Cílem je globální změna mocenských poměrů…“ Jednoduše řečeno, řeč byla o konci takového světa, jak jej známe. Pojďme ale s panem doktorem Janem Hnízdilem v tomto tématu pokračovat a říci si něco více i o tom, co s tím vším ještě můžeme dělat.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/hni...

 

  • jan-hnizdil-na-svobodnem-universu

Facebook komentáře