Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Vernon Coleman: Nové nebezpečné vakcíny proti chřipce na obzoru

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman v tomto videu mluví o nově oznámené vakcíně proti chřipce a rizicích s ní spojené.

  • dr-vernon-coleman-nove-nebezpecne-vakciny-proti-chripce-na-obzoru

 

Přepis:

Píše se červenec 2022 a toto je video číslo 315. Chci vám říct o zcela nové vakcíně proti chřipce, která se testuje, protože si myslím, že byste to měli vědět, protože si myslím, že to vrhá jasné světlo na to, jak se testují nové léky a vakcíny. A protože si myslím, že by se mohlo stát něco velmi nebezpečného.

Národní institut v USA právě zveřejnil informace o studii, která zkoumá bezpečnost a účinnost nové inaktivované celovirulentní univerzální chřipkové vakcíny. Jmenuje se BPL-1357. A BPL odkazuje na beta-propiolakton, který se používá jako dezinfekční prostředek k ničení jádra nukleové kyseliny virů. První věc, kterou byste měli vědět, je, že počáteční studie se bude týkat 45 účastníků.

Tak tohle na mě okamžitě křičí, protože studie zahrnující 45 lidí je málo na to, aby znamenala kulový. A vlastně jen 30 pacientů bude mít vakcínu. 15 bude mít vakcínu intramuskulárně a 15 bude mít intranazálně a 15 bude mít placebo. Zde je první problém. Jestliže jeden ze 100 lidí zemře do jednoho dne po aplikaci této nové vakcíny, je pravděpodobné, že v této studii nikdo nezemře, protože se studie účastní pouze 45 lidí a pouze 30 z nich bude v blízkosti léku. A pouze 15… to je počet lidí v ragbyovém týmu… bude lék vpraven do těla.

A jestliže jeden z 1000 lidí dostane infarkt a zemře během jednoho dne po této vakcíně, je velmi nepravděpodobné, že by někdo během této studie zemřel. Znepokojuje mě, že vlády a farmaceutické společnosti v dnešní době zavádějí nové produkty velmi rychle. Většina lékařů se dá podplatit.

Takže tady je moje první obava, pokud bude tato nová vakcína proti chřipce zavedena mezi miliardu lidí… dnes se zdá, že je to trend… a jeden z tisíce dostane infarkt a zemře, pak zemře milion lidí. A pokud jeden z 1000 dostane myokarditidu a jeden z 1000 dostane obrnu lícního nervu… vidíte, kam to směřuje, že?

Co když se u lidí objeví vážné zdravotní problémy až po pěti letech? Jde o to, že nové léky je opravdu třeba testovat na mnoha lidech a zavádět je pomalu, než je poskytnete milionům nebo miliardám pacientů. Dříve trvalo patnáct let, než se nová vakcína řádně otestovala. A ani pak bych ji nepovažoval za řádně otestovanou.

Ale takhle se to dnes nedělá. Teď je tu další problém. Lidé ve studii musí být ve věku od 18 do 55 let a musí splňovat řadu kritérií. Musí být nekuřáci, neuživatelé elektronických cigaret a konopí, nesmějí být v předchozích osmi týdnech očkováni proti chřipce, v předchozích čtyřech týdnech nesmějí mít COVID vakcínu, nesmějí být těhotní ani kojící. A musí být buď neplodní, nebo používat přijatelnou formu antikoncepce, nebo praktikovat abstinenci.

Musí umět anglicky. Nesmí mít astma ani žádný typ chronického plicního onemocnění. Nesmí mít chronické srdeční onemocnění, žádnou imunitní nedostatečnost, žádné chronické onemocnění vyžadující lékařské sledování nebo hospitalizaci v posledních pěti letech. Nesmí být alkoholici ani narkomani.

Pokračování: https://otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-nove-nebezpecne-vakciny-proti-chripce-na-obzoru/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře