Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nebezpečná pravda o tom, co nesmíme vědět

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Gordon Duff, 28. října 2021

přeložil I.Bubeník

S miliony mrtvých a rozbitou světovou ekonomikou se pravda o COVIDu 19 nepřibližuje, ale vzdaluje. Pohřbívá ji politika, zahaluje lží. 99 procent těch, kteří píší o COVIDu, ať už z lékařského nebo bezpečnostního hlediska, nemá kvalifikaci ani v jedné z těchto oblastí. Těch pár kvalifikovaných navíc buď lže, nebo, pokud „pravda někde je“, není akceptována, je potlačována tiskem, utopena v „plevách“ nebo jednoduše nezjistitelná těmi méně schopnými. Ale není to jen COVID 19. Nejprve je třeba vysvětlit postup.

Tím „procesem“ mám na mysli metody, které používají skuteční či „domnělí“ zpravodajci a bezpečnostní experti k rozeznání „pravděpodobnosti faktu“ u těch, kdo jsou údajně „pověřeni“ tajným a zvláštním poznáním, které představuje „pravdu“. Víte, "pravda" není jen relativní, je nebezpečná. Liší se také od „vyprávění“ téměř ve všech případech, kdy nejlepší analogické odkazy nejlépe pocházejí z filmů Matrix.

  • nebezpecna-pravda-o-tom-co-nesmime-vedet

Teď použijeme jednu z těch nebezpečných analogií. Kolik lidí si pamatuje 11. září a toho "Harleyáře". Chvíli poté, co se 11. září zřítila první věž, jeden jedinec, později identifikovaný jako zaměstnanec Fox News, v tričku Harley Davidson, identifikoval to, co považoval za příčinu zřícení budovy propadnutím způsobeného rozsáhlými požáry a strukturálním oslabením konstrukce. Už před lety virtuální armáda architektů a inženýrů zpochybnila „Harleye“ s tím, že jeho analýza bez kvalifikace, ale později publikovaná jako „skutečnost“, byla ve skutečnosti vědecky nemožná a doslova směšná.

Ten, kdo pracuje v rozvědce, by to nazval „odhalováním příběhu“. Takové „narativy“ jsou standardní v každé vojenské operaci jako součást „krytí a klamu“, nedílná součást každého kroku, ať už jde o falešný plynový útok nebo invazi do Francie v den D v roce 1944. Pro COVID 19 to byl příběh o "netopýří polévce". Během několika hodin poté, co se objevila zpráva o propuknutí epidemie v Číně COVID 19, zasáhla 2 falešná zpráva současně všechny mediální organizace na světě. Nejmenovaný zdroj uvedl prodej nakažených netopýrů, kteří byly prodáni jako polévka zákazníkům včetně amerického vojenského týmu na hrách ve Wuhanu v říjnu 2019 (369 silných členů, skončil na 38. místě).

Zveřejněny byly další dvě záležitosti, jedna, že tajná laboratoř možná nakazila netopýra umělým virem a že sami Číňané jsou chybující lidé, když servírují potraviny, které jsou podle západních měřítek tak cizí a potenciálně nechutné. Toto vyprávění, nebo alespoň jeho část, dnes stojí stejně jako teorie chlapa „Harleye“ o zřícení budovy z 11. září. Nyní se zaměříme na podstatu „procesu“ a na to, jak se uplatní při hledání buď pravdivé verze „pravdy“, pokud lze takto matoucí zmínku omluvit, nebo připuštění, že pravda vůbec nemusí existovat. Někdy prostě „pravda“ neexistuje.

Moje „denní práce“ je jako zpravodajská instruktáž, nebo alespoň její část. Vedu tým, který zahrnuje špičkového vědce v oblasti jaderných zbraní s identifikovatelným pověřením v DOE a MAAE. Tým zahrnuje bývalého náměstka ředitele pro vnitřní bezpečnost v USA, dva vysoce postavené zpravodajské úředníky z USA a Ruska, bývalého vysoce postaveného zpravodajského brífinga Amerického Senátu a dva bývalé úředníky FBI. Zahrnuje také jednoho z vedoucích představitelů Evropské kosmické agentury a také vrcholného představitele WHO, oba dlouholeté osobní přátele.

Jsou i další, které tak snadno nezmíníme. Vedu brífinky, obecně považované za přijatelné subjekty, které USA nezakazují, včetně vojenských zpravodajců a politických vůdců. Téměř nic nevyplývá na takovém brífinku s tím, co uvádí tisk. Navíc všichni v místnosti akceptují jako samozřejmost, že to, co se říká veřejnosti, je zcela vymyšlené. 3 Aby mohl být materiál předložen, musí projít expertizami. Řekněme, že jsme hovořili o tom, že Turecká vláda zabavila prvek Californium 98, jaderný materiál, který se v roce 2019 dostal do rukou skupiny dodávající teroristům. Na internetu se píše, že „ bomba Californium “ je podvod nebo „chiméra“.

Californium může podporovat řetězovou reakci s kritickým množstvím, které je extrémně malé, šíleně malé a nevydává téměř žádnou radiaci. Proč si tedy teroristé, kteří nejsou všichni úplní hlupáci, kupovali údajně "falešný" materiál na bomby za 70 milionů dolarů? Za účelem inteligentní diskuse by se člen týmu, v tomto případě jaderný fyzik se zkušenostmi se zbraněmi, zabýval následujícími otázkami:

. Může prvek Californium 98 opravdu vyrobit bombu?

. Jak velkou bombu?

. Má teroristická skupina schopnost vytvořit tuto zbraň?

. Jak ji v případě nasazení identifikovat a rozeznat její podpis od „výbuchu hnojiva“ nebo explodujícího skladu zbraní?

. Jak se lze proti takové hrozbě bránit?

Jak můžeme identifikovat organizaci, která hledá materiál k vytvoření takové zbraně, pokud je taková zbraň skutečně možná? Stejný postup platí pro COVID 19. Stejný postup platí a platil i pro 11. září, což vede k druhotnému klasifikačnímu zjištění demolice štěpným nebo štěpno/fúzním zařízením.

To je jen velmi málo takových témat. A teď si představte, že všechno, co se stane, má i jinou stránku, kterou málokdy, ale občas uhádnou internetoví konspirační „feťáci“.

• Násilí během demonstrací

• Hackerské útoky

• Obvinění z ovlivňování voleb

• Úmrtí významných osobností

•Tragické události velkého rozsahu 4

• Nevysvětlitelné politické a společenské trendy

• Hromadná střelba

V mnoha případech, ne v každém případě, je alternativní teorie pečlivě analyzována a často přijímána jako „trefa do černého“ nebo „pravděpodobná“. Tyto informace a postupy používané k rozpoznání totožnosti však nejsou jen tajné, dokonce i diskuse o nich je obecně zakázána, bez ohledu na to, jakou oklikou a nejasnostmi se tyto odkazy šíří.

Ještě horší je, že lze připustit, že pachatelé provinění v mnoha, ne-li ve většině nebo téměř ve všech podobných případech v rámci svého „procesu“ začali s falešným výkladem a prostředky, které by mohly tento výklad posunout kupředu v tisku, sociálních médiích a dokonce i prostřednictvím organizací v OSN a dalších mezinárodních orgánech.

Tato schopnost, o níž víme, že existuje, bez otázek, způsobila, že potenciální pachatelé, často národní státy kvazistátních zpravodajských organizací, jsou docela drzí. Proto se v každé události vždy uplatňuje druhotný proces, tedy rozlišování, kdo má prospěch a zda existuje schopnost nejen takovou událost zinscenovat, ale také ovládat či kontrolovat vyprávění. Nikdy nejsou takové otázky jako: Proč by dělali něco tak strašného? Nebojí se, že je chytí?

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře